Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Manchester United zaprezentował nowe stroje [ZDJĘCIA]

Nowe koszulki Manchesteru United, które angielski klub zaprezentował w poniedziałek, nie odbiegają zbytnio kolorystycznie od tych z poprzednich sezonów. Istotną zmianą jest jednak logo nowego sponsora - amerykańskiego producenta samochodów.
Na stroje wrócił biały kołnierzyk, którego wygląd jest jednak całkiem nowy. Posiada czarne i białe obwódki, poniżej nich na wewnętrznej stronie koszulki - na wysokości karku znajduje się napis z wartościami wyznawany przez klub - "Młodość, odwaga, wielkość".

Na zewnętrznej stronie pleców znajduje się także czarny diabeł z klubowego herbu. Całości dopełniają czarne i białe elementy na rękawach.

Najbardziej widoczną zmianą jest jednak logo Chevroleta, co jest efektem siedmioletniej umowy wartej 53 miliony funtów. Złoto-srebrny symbol amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego zastąpił poprzedniego sponsora - firmę AON.

Jak oni zakładają ramiona - najlepsza nowinka MŚ 2014 [ANALIZA]


Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Breezy 85535 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85523 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85527 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85533
Spokey Zestaw piłkarski Bre... Spokey Zestaw piłkarski Sha... Spokey Zestaw piłkarski Sha... Spokey Zestaw piłkarski Sha...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Czy podobają Ci się nowe stroje MU?