Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuba Błaszczykowski: "Robert Lewandowski? Mario Gomez jest tak samo dobry"

Kuba Błaszczykowski mówi w wywiadzie dla Bilda, że jego nowy kolega z Wolfsburga, Mario Gomez, nie jest gorszym napastnikiem od snajpera reprezentacji Polski i Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego.
Reprezentant Polski udzielił wywiadu niemieckiemu Bildowi. Porównuje w nim napastników, z którymi miał okazję grać. Błaszczykowski występował w jednej drużynie z Robertem Lewandowskim czy Pierrem - Emerickiem Aubameyangiem. Dla Bilda powiedział jednak, że jego kolega z Wolfsburga - Mario Gomez - to równie dobry snajper.

Nominalny pomocnik reprezentacji Polski Kuba Błaszczykowski występuje w Wolfsburgu na nietypowej dla siebie pozycji - prawej obronie. Nie ma jednak o to pretensji do trenera.

Kuba Błaszczykowski wystąpił dotychczas we wszystkich meczach Wolfsburga w tym sezonie. Polak gra w tej drużynie od tego sezonu. Latem odszedł definitywnie z Borussi Dortmund. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu we Fiorentinie.

Dziesięciu najdroższych piłkarzy Ligi Mistrzów. Jest Lewandowski!
Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 1.3 TRICKS FG 103581 Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 4.3 FG (103562) Zdjęcie Lanki Puma EvoSpeed 102887-01
Lanki Puma EVOPOWER 1.3 TRI... Lanki Puma EVOPOWER 4.3 FG ... Lanki Puma EvoSpeed 102887-01
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info