Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Borussia proponuje Schweinsteigerowi lekcję śpiewu

?Jeśli byłbyś zainteresowany kilkoma lekcjami śpiewu, daj nam znać, z chęcią pomożemy? - napisała na swoim profilu na Facebooku Borussia Dortmund. To propozycja dla Bastiana Schweinsteigera, który, świętując mistrzostwo świata, w piosence zwyzywał piłkarzy i kibiców Borussii.
Schweinsteiger nieco się zapomniał i na imprezie po zdobyciu mistrzostwa świata i pozwolił sobie na przyśpiewkę, w której wyzywał piłkarzy i kibiców Borussii od "s*****nów", a wszyscy obecni na imprezie wtórowali mu.

Pomocnik Bayernu Monachium zdążył już opublikować na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wideo, w którym przeprasza kibiców ekipy z Dortmundu. W poniedziałek odpowiedział klub z Dortmundu. Wpis na Facebooku był polubowny, ale nie zabrakło szpilki na koniec, umieszczonej w PS.

Wpis Borussii

"Drogi Bastianie Schweinsteigerze.

Po zdobyciu mistrzostwa świata (którego chcemy ci jeszcze raz pogratulować!) jest czas na wypicie pszenicznego piwa, danie upustu emocjom i czasem powie się coś niestosownego, to nie problem!

Uważamy cię za sportowca grającego fair, więc nie chcemy robić zamieszania i przyjmujemy twoje przeprosiny. Życzymy ci udanych wakacji w Chorwacji.

Borussia Dortmund

PS Jeśli byłbyś zainteresowany kilkoma lekcjami śpiewu, daj nam znać, z chęcią pomożemy".Post użytkownika Borussia Dortmund.


Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live