Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Były trener Bayernu sugeruje wymianę Mandżukić za Lewandowskiego

Były trener Bayernu Monachium Felix Magath sugeruje, że Borussia i Bayern powinni się wymienić napastnikami. Mario Mandżukić źle się czuje w Monachium, z kolei Robert Lewandowski bardzo chciałby tam trafić.
W Bayernie Monachium od początku nie układa się współpraca na linii Pep Guardiola - Mario Mandżukić. Chorwat jest niezadowolony, że musi grywać na skrzydle i nie zawsze ma pewne miejsce w pierwszym składzie.

Z kolei Robert Lewandowski od poprzedniego sezonu jasno określił, że chciałby odejść z Borussii i przenieść się do Bayernu Monachium. Działacze klubu z Westfalii po stracie na rzecz mistrzów Niemiec Mario Goetzego, nie chcą się na takie rozwiązanie zgodzić.

Były trener Bayernu Monachium Felix Magath uważa, że kluby powinny się dogadać i dokonać wymiany. Wszyscy byliby wtedy zadowoleni. - Ta zmiana mogłaby uszczęśliwić obu tych niezadowolonych zawodników - powiedział Magath.

Mandżukić kontrakt z Bayernem ma do 2016 roku. Lewandowski z Borussią jeszcze przez sezon. Jeśli nie odejdzie teraz, bardzo możliwe, że do Bayernu przeniesie się za rok. Wtedy Chorwata prawdopodobnie czekałaby ławka rezerwowych. Z tym by się raczej nie pogodził i dla niego dobrym wyjściem byłoby odejść już teraz.