Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener Pogoni po porażce: Żal, że żegnamy ten rok w taki sposób

Trenerzy po spotkania Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Pogonią Szczecin (2:0).
Kazimierz Moskal (Pogoń Szczecin): Mogę tylko pogratulować drużynie gospodarzy. Piłkarze Bruk-Betu byli konkretniejsi, a my mieliśmy za dużo słabych punktów w naszym zespole. Żal, że w ten sposób żegnamy się z ekstraklasą na dwa miesiące. Muszę jednak przyznać, że nie zasłużyliśmy na punkty.

Ricardo Nunes zgłosił uraz po sprincie, jaki wykonał na początku spotkania. Poczuł dolegliwość i musieliśmy zrobić zmianę. Na razie nie mamy diagnozy.

Czesław Michniewicz (Bruk-Bet): Cieszę się bardzo z całym zespołem i osobami pracującymi w klubie z tego wyniku. Dawno nie wygraliśmy u siebie. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz. Dopiero przed meczem dowiedzieliśmy się o tym, że nie zagra kluczowy piłkarz Pogoni Rafał Murawski, a poświęciliśmy na odprawach sporo czasu, żeby go wyeliminować z gry.

Zagraliśmy dobre spotkanie. Byliśmy twardym zespołem, dopisywało nam szczęście. Mamy 33 punkty i o takim dorobku marzyliśmy. Przed nami jeszcze dziesięć meczów w sezonie zasadniczym i chcemy sobie zapewnić miejsce w pierwszej ósemce.

Więcej o: