Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibicuj i wygraj czytnik

To już ostatnia szansa, by pokazać, że to właśnie Ty jesteś jedynym w swoim rodzaju kibicem reprezentacji Polski. Prześlij nam swój sposób na dopingowanie piłkarzy i wygraj czytnik Kindle Keyboard. Możesz skorzystać też z naszej podpowiedzi, którą zamieszczamy poniżej.
Stadiony piłkarskie są nie tylko miejscem sportowego spektaklu, ale pokazać się tam chcą także kibice. Fani futbolowych zespołów od lat zaopatrują się w najróżniejsze stroje i gadżety. Z pewnością nie zabraknie ich w trakcie czerwcowego Euro 2012, które rozegrane zostanie w Polsce i na Ukrainie.

Areny, na których odbywają się sportowe imprezy, zawsze mienią się najróżniejszymi, w zależności od kolorów przypisanych różnym klubom czy narodom, barwami. Trudno więc wyobrazić sobie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 bez prawdziwego zatrzęsienia biało-czerwonych strojów. Każdy szanujący się kibic polskiej kadry musi więc zaopatrzyć się w kilka nieodłącznych gadżetów reprezentacji.

Za koszulkę identyczną jak te, w których nasi reprezentanci wybiegną w czerwcu na boiska w turnieju Euro 2012, wydać trzeba ponad 250 złotych. Jeśli jednak nie zależy nam na dokładnie takim samym stroju, w jaki ubrani będą piłkarze, ceny znacząco maleją. T-shirty w biało-czerwonych barwach, w zależności od marki, można kupić już od 40 do 100 złotych.

Ważnym elementem zestawu kibica kadry jest oczywiście szalik. Do wyboru są najróżniejsze wzory - od najprostszych biało-czerwonych z napisem "Polska", po bardziej wyszukane, z godłem i najróżniejszymi hasłami zachęcającymi piłkarzy do walki. Nie są one zbyt kosztowne, bowiem większość cen szali mieści się w granicach 20-30 złotych.

Fani nie mogą zapomnieć również o narodowych flagach. Jeśli nie mają ich w domu, mogą zakupić je choćby w sklepach turystycznych, czy przez internet. Nie jest to wielki wydatek: podobnie jak w przypadku szalików za flagę zapłacimy nie więcej niż 40 złotych.

Jeśli chcemy poczuć się jak biorący udział w Euro piłkarze, możemy też zaopatrzyć się w piłkę, jaką na polskich i ukraińskich boiskach grali będą reprezentanci szesnastu najlepszych zespołów Europy. Oficjalna futbolówka imprezy - Adidas Tango 12 - do tanich niestety nie należy, bowiem za oryginał zapłacić trzeba niemal pięćset złotych. Jeżeli zadowoli nas jednak replika, cena zmaleje niemal pięciokrotnie.

Gadżetów jest oczywiście wiele więcej. Wraz ze zbliżaniem się Euro, coraz więcej produktów nawiązuje w swoich ofertach do tej imprezy. Kibice mogą kupić czapki, ręczniki, portfele, krawaty, kubki czy zapalniczki reprezentacji Polski. Wszystko to jest jednak niczym w porównaniu z biletem na jeden z meczów mistrzostw, które po losowaniu mogli zakupić nieliczni szczęśliwcy...

A jaki jest Twój sposób na kibicowanie?

Przystąp do konkursu. Wystarczy, że opiszesz swój oryginalny sposób na kibicowanie podczas Euro 2012 i wyślesz go na adres trybuna_kibica@agora.pl. Prześlij wypracowanie, opowiadanie, zdjęcie, a nawet wiersz. Prześlij wszystko, co pokaże, że to właśnie Ty jesteś jedynym w swoim rodzaju kibicem reprezentacji Polski. Konkurs trwa do 11 kwietnia. Radość z kibicowania - oby do końca Euro! Regulamin akcji na lublin.gazeta.pl