Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Bartra jako pierwszy pod skrzydłami Puyola

Marc Bartra będzie pierwszym piłkarzem, którego ma reprezentować Carles Puyol w czasie swojej kariery agenta piłkarskiego. Stoper Barcelony postanowił rozstać się ze swoim dotychczasowym agentem Magico Diazem i powierzyć swoje sprawy firmie założonej przez byłego kapitana i legendę ?Dumy Katalonii?.
Jak podaje "Mundo Deportivo" Puyol próbował "przejąć" reprezentanta Hiszpanii od jakiegoś czasu. Przez cztery miesiące "Tarzan" kontaktował się z Bartrą próbując przekonać go do podpisania kontraktu z agencją, którą założył wraz z innym wychowankiem FC Barcelony, aczkolwiek kojarzonym bardziej z gry w Espanyolu Barcelona - Ivanem de la Peną.

Carles Puyol w końcu dopiął swego i "zdobył" piłkarza, któremu wróży się bycie w przyszłości liderem obrony zarówno dla reprezentacji Hiszpanii jak i Barcelony.

Teraz czeka Puyola czeka pierwsze wyzwanie. Kontrakt Bartry wygasa z końcem 2017 roku i to właśnie legenda FC Barcelony będzie prowadzić negocjacje z władzami klubu w celu przedłużenia umowy bądź transferu do nowego klubu.