Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (36)
Primera Division. Barcelona z zakazem transferów na rok
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
  • munek1994

    Oceniono 6 razy 0

    Barcelona to jeden wielki szajs!!!! I jedna wielka korupcja!!! Real Madryt jest najlepszy!!!

  • kondi0130

    Oceniono 1 raz -1

    (prawie) Wszyscy komentujący to fani realu...
    CYTAT: "Bardzo dobrze. Dziesięć lat zakazu powinno być! Tam wiecznie są machlojki, przekręty i układy z sędziami. Karne co mecz niemal, oczywiście dla Barcy. Czerwone kartki dla rywali. Czy oni potrafią wygrywać inaczej? Nie!"
    Polecam MAŚĆ NA BÓL DUPY! To że wasi królewscy majtkowie przegrali z Barceloną to nie znaczy, że musicie mówić, że kupili gole u sędziego. TO KARNY DLA REALU BYŁ NIE SŁUSZNY! Potrafią innaczej wygrywać, potrafią. Jeszcze kilka lat temu cisnęli Real 5-0. Teraz w Barcelonie dramy, trener miał raka, musieli zmieniać, teraz to... Podziwiam ich, że wygrali z ronaldo i spółką, jak koło nich tyle afer. A jak rywal ciągnie cie za ramie i podwadza to nie powinno być czerwonej kartki?! JESZCZE RAZ: POLECAM MAŚĆ NA BÓL DUPY!

  • jer.emy

    Oceniono 10 razy -2

    Nieważne czy słuszny zakaz czy nie, bo nie znam szczegółów, ale każde przedsiębiorstwo w UE może zatrudniać kogo chce. I latem i zimą, niezależnie od jakiegoś okienka.

  • kristopher44

    Oceniono 20 razy -10

    Jakie nieprawidłowości??!! Przecież Barca to więcej niż klub! Mam nadzieje, że to spóźniony żart na prima aprilis, przeklęta UEFA, Perez im zapłacił! UEFAMADRID!

  • alkontent

    Oceniono 40 razy -10

    Najpierw Neymar teraz to, ciekawe jakie jeszcze niespodzianki zaserwuje nam Farsa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX