1
2
Getafe
Skład: Codina - Lago, Alexis, rafa, Arroyo - LAcen, Rodriguez - Castro, Sarabia, Lafita - Marica
Skład: Pinto - Alves, Puyol, Bartra, Adriano - Roberto, Song, Fabregas - Tello, Messi, Neymar Bramki: Messi (44., 63.)
FC Barcelona pokonała Getafe w rewanżowym meczu Pucharu Króla 2:0 i awansowała do 3. rundy rozgrywek. Obie bramki strzelił Lionel Messi.
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

W pierwszej połowie Messi w 44. minucie wykorzystał dośrodkowanie Tello i w prosty sposób wbił piłkę do siatki.

Druga bramka to już indywidualny popis Argentyńczyka, który najpierw minął trzech obrońców, potem bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.

W kolejnej rundzie piłkarze Barcelony zmierzą się z Levante.

Uraz Neymara, zszedł w pierwszej połowie

Złą wiadomością dla kibiców Barcelony jest jednak to, że w pierwszej połowie z boiska musiał zejść Neymar. Nie wiadomo, ile potrwa przerwa Brazylijczyka.

Według pierwszych szacunków może go zabraknąć na 3 tygodnie, jednak niczego nie można potwierdzić do czasu wykonania prześwietlenia.

Brazylijczyk schodził z boiska w asyście klubowych lekarzy.