Skład:Courtois - Juanfran, Miranda, Godín, Insúa - Gabi, Tiago, Turan (64. Rodriguez), Koke, Adrián (76. Torres) - Falcao (68. Costa)
Bramki:Sanchez 72', Gabi 80' (sam.)
Żółte kartki:Sanchez, Fabregas
Skład:Pinto - Alves (42. Bartra), Pique, Adriano (60. Villa), Alba - Fabregas, Song (60. Busquets), Iniesta - Sanchez, Messi, Tello
Grający rezerwowym składem Real Madryt zremisował 1:1 z Espanyolem. Taki wynik zapewnił mistrzostwo Hiszpanii FC Barcelonie.
Prowadzenie w 23. minucie po strzale Christiana Stuani objęli gospodarze. W drugiej połowie w 58. minucie wyrównał Higuain. Mimo wprowadzenia Ronaldo w drugiej połowie Królewskim nie udało się wygrać spotkania.

Taki wynik zapewnił FC Barcelonie mistrzowski tytuł na trzy kolejki przed końcem. Real Madryt rozegrał jeden mecz awansem, wygrał z Malagą 6:2.

Jose Mourinho oszczędzał piłkarzy podstawowego składu przed finałem Pucharu Króla, który odbędzie się 17 maja.

To 22. tytuł mistrzowski FC Barcelony. Duma Katalonii w niedzielę rozegra mecz ligowy z Atletico Madryt o godzinie 19.00. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl.