Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona. Prezydent FC Barcelony: Ronaldo to 12 piłkarz świata

Prezydent Dumy Katalonii Sandro Rosell stwierdził w środę, że Cristiano Ronaldo wcale nie jest drugim najlepszym piłkarzem świata po Messim. Zdaniem Hiszpana Portugalczyk jest dopiero dwunasty. - Pierwszych 11 miejsc zajmują zawodnicy FC Barcelona - powiedział. Rosell skrytykował również Jose Mourinho, trenera Królewskich.
- Cristiano Ronaldo nie jest drugim najlepszym piłkarzem świata. Jest numerem dwunastym. Pierwszych 11 miejsc zajmują piłkarze FC Barcelona - powiedział Sandro Rosell podczas spotkania ze studentami w Instituto de Quimica de Sarria.

- Nigdy nie zaakceptowałbym trenera, który stara się wygrać za wszelką cenę. Od razu przeprosiłbym, gdyby mój trener włożył komuś palec w oko - prezydent Dumy Katalonii odniósł się do wydarzenia, które miało miejsce 17 sierpnia ubiegłego roku podczas rewanżowego meczu o Superpuchar między Realem Madryt a FC Barceloną. W trakcie spotkania, po faulu Marcelo na Fabregasie doszło do przepychanki między piłkarzami. W jej trakcie trener Królewskich włożył palec w oko Tito Vilanovy, asystenta Pepa Guardioli.