Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Klubowe MŚ. Neymar: Barcelona dała nam lekcję futbolu

0 : 4
Informacje
Klubowe MŚ 2011 - Finał
Niedziela 18.12.2011 godzina 11:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Santos
0
0
0
FC Barcelona
3
1
4
Składy i szczegóły
Santos

Kartki: Ganso, Dracena - żółte
Składy:
Rafael - Durval, Rodrigo, Dracena, Danilo (31.Elano) - Arouca, Henrique - Neymar, Ganso (82.Ibson), Leo - Borges (79.Alan Kardec)
FC Barcelona
Bramki: Messi (17., 82.), Xavi (24.), Fabregas (45.)
Kartki: Pique, Mascherano - żółte
Składy:
Valdes - Abidal, Puyol (85.Fontas), Pique (56.Mascherano), Alves - Xavi, Busquets, Iniesta - Thiago (79.Pedro), Messi, Fabregas
Barcelona pokonała Santos 4:0 w finale Klubowych Mistrzostw Świata. - Nie wiem, czy Barcelona jest nie do pokonania, ale z pewnością jest najlepszą drużyną na świecie - przyznał lider brazylijskiego klubu Neymar.
Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej części gry, w której Katalończycy trafili do siatki rywali trzykrotnie. Wynik został ustalony w 82. minucie przez Leo Messiego, uznanego za najlepszego piłkarza turnieju.

Ogromny szacunek okazał zwycięzcom lider Santosu Neymar. - Barcelona pokazała nam jak należy grać w piłkę. Dała nam lekcję futbolu - przyznał.

- Guardiola powiedział, że jego drużyna wiele spotkań przegrała, zanim rozpoczęła marsz pełen wygranych. Takie są właśnie oczekiwania Santosu. Przegraliśmy, ale być może za rok tu wrócimy i to my będziemy mistrzami - zakończył Neymar.