Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Carles Puyol: Chcemy dalej tworzyć historię

Dani Alves i Carles Puyol pojawili się na pierwszej konferencji prasowej w Japonii, gdzie Barcelona zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata. Obaj zapewniali, że po zwycięstwie na Bernabeu zespół podejdzie do czwartkowego meczu z Al-Sadd pewny siebie.
- Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać. Nasz zespół chce dalej tworzyć historię - powiedział kapitan Blaugrany. A Dani Alves dodał - Wszyscy jesteśmy bardzo skoncentrowani na udziale w turnieju. Jesteśmy tu dzięki naszej ciężkiej pracy.

Barcelona w pierwszym meczu na mistrzostwach zmierzy się z katarskim Al-Sadd. - Jeśli Al-Sadd dostał się do półfinału, to dlatego, że jest dobrą drużyną. Będziemy analizować ich grę i postaramy się zwyciężyć - obaj zawodnicy z wielkim szacunkiem wypowiadali się na temat najbliższego przeciwnika.

Na koniec Carles Puyol powiedział, że był bardzo mile zaskoczony tym, jak zespół został przyjęty w Japonii. - Zawsze byliśmy dobrze tu traktowani. Jesteśmy dumni z tego, że widzimy tu tylu kibiców Barcy. Chcemy dać im powody do uśmiechu i radości w najbliższy czwartek.