Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Villa: Konflikt z Messim? Nie, jestem szczęśliwy

David Villa zaprzeczył pogłoskom, według których jest skłócony z Leo Messim. Napastnik Barcelony zapewnił, że czuje się szczęśliwy i rozumie swoją rolę w zespole.
- Zawsze stawiałem dobro klubu na pierwszym miejscu. Jestem tu szczęśliwy i zakorzeniony, a trener ma o mnie dobre zdanie. Wiem, na czym polega moja praca i jak mogę pomóc drużynie - powiedział Villa, który w sobotę obchodzi swoje 30. urodziny.

Po transferach Alexisa Sancheza i Ceska Fabregasa Villa nie jest już pewniakiem i zaczyna niektóre mecze Barcelony na ławce rezerwowych. Z tego powodu coraz więcej mówi się o zainteresowaniu ze strony klubów Premier League. Villa tymi plotkami się nie przejmuje.

- Nie obchodzi mnie to. Klub mi płaci, moja rodzina jest szczęśliwa. Wszyscy są zadowoleni z mojej pracy, więc nic mnie nie martwi - powiedział Villa.

W sobotę o 20 Barcelona gra na własnym stadionie z Levante - zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl. Z kolei już 11 grudnia na Santiago Bernabeu wielki hit: Gran Derbi Barcy z Realem Madryt.

Maradona broni Messiego. 'Pele chyba pomylił leki' ?