Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 37. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 36. kolejce Ekstraklasy? Co planują na ostatnią kolejkę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na podsumowanie 36. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 43 punkty. Zanotowaliśmy minimalny spadek w klasyfikacji generalnej z 347. miejsca na 351. miejsce.

 

W Lidze SPORT.PL także spadliśmy w "generalce". Byliśmy na 209. lokacie, jesteśmy na 237. Do lidera tracimy już 61 punktów.

 

Nasza ekipa punktowała następująco:

M.Polacek (8 pkt) - A.Mójta (-2), A.Hlousek (1), A.Jędrzejczyk (0) - F.Paixao (5), Ł. Piątek (5), F.Starzyński (14- kpt), R.Morioka (2), N.Nikolić (2), Z.Ondrasek (6), E. Jendrisek (2).

 

Na ostatnią kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

 

Prezes Kamil za T. Kędziore kupuje D. Sołdeckiego. Liczymy, że Termalica wygra z Górnikiem Z., a nasz obrońca będzie miał bonus za czyste konto no i może uda mu się coś strzelić, np. z karnego.

 

Prezes Maciej sprzedaje R. Wolskiego, a w jego miejsce sprowadza Sz. Pawłowskiego. Liczymy na zwycięstwo Lecha przed własną publicznością i godne pożegnanie się z kibicami "Kolejorza". Liczymy, że właśnie Pawłowski przypomni sobie jak się strzela bramki...

 

Na kapitana wybieramy N. Nikolicia. Liczymy na pewne zwycięstwo Legii, która musi wygrać aby zdobyć mistrza Polski. Jesteśmy pewni, że Nikolić w tym spotkaniu strzeli bramkę.

 

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!