Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 36. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 35. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 36. kolejkę i piętnastą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na podsumowanie 35. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 67 punktów. Zanotowaliśmy awans w klasyfikacji generalnej z 436. miejsca na 347. miejsce.

 

W Lidze SPORT.PL także poprawa. Byliśmy na 271. lokacie, jesteśmy na 209. Do lidera tracimy już 38 punktów.

 

Nasza ekipa punktowała następująco:

M.Polacek (4 pkt) - A.Mójta (2), A.Hlousek (7), A.Jędrzejczyk (10) - F.Paixao (18-kpt), D.Popović (1), F.Starzyński (4), R.Wolski (4 ), R.Morioka (7), N.Nikolić (8), Z.Ondrasek (2).

 

Na zbliżającą się 35 kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

 

Prezes Kamil za D.Popovicia kupuje Łukasza Piątka. Liczymy, że walczące o puchary Zagłębie wygra z Lechem, a nasz pomocnik do punktów za bonusy dorzuci jeszcze jakąś bramkę.

 

Prezes Maciej sprzedaje A. Cabrerę, a w jego miejsce sprowadza E. Jendriska. Liczymy na zwycięstwo Cracovii a przy tym na bramkę Słowaka.

 

Na kapitana wybieramy F. Starzyńskiego. Skoro ryzykujemy wystawiając trzech graczy Zagłębia w naszym składzie, logicznym wydaje się powierzenie opaski kapitańskiej najskuteczniejszemu z nich.

Lubinianie są w gazie, a zawodnicy Lecha myślami są już pewnie w swoich nowych klubach. Według doniesień prasowych w tej drużynie dojdzie po sezonie do wielu zmian kadrowych. Ewidentnie widać komu w tym meczu powinno bardziej zależeć.

 

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!