Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ostatnie trzy kolejki w Wygraj Ligę. W każdej możesz wygrać

Do końca sezonu Ekstraklasy i wiosennej edycji Wygraj Ligę pozostały tylko trzy kolejki. To ostatni dzwonek by wziąć udział w ligach specjalnych w każdej z kolejek i powalczyć o dodatkowe nagrody. Sprawdź szczegóły

Dołącz do Wygraj Ligę i Rywalizuj z Innymi

 

By punktować w 35. kolejce Ekstraklasy, stwórz Drużynę do piątku 5 maja, do g.18.

 

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

 

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

Liga Sport.pl LIVE 35. kolejka

 

W 35. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE, w której do wygrania jest książka "Ronaldo. Obsesja doskonałości".

 

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie.

 

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

To nie koniec!

 

Do końca edycji uruchomimy jeszcze dwie dodatkowe ligi na ostatnie kolejki. Także w nich do wygrania będzie książka o tematyce piłkarskiej.

 

36. kolejka rusza we wtorek 10 maja

Ostatnia 37. kolejka w sobotę 14 maja.

 

W każdej z tych klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!