Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 34. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 33. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 34. kolejkę i trzynastą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na podsumowanie 33. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 58 punktów. Zanotowaliśmy minimalny spadek z 416. na 419. miejsce.

 

W Lidze SPORT.PL awansowaliśmy nieznacznie z 260. na 252. lokatę. Do lidera tracimy już 34 punkty. "Jeżeli chcesz bezpiecznie pływać - trzymaj jedną nogę na lądzie" - My zaryzykowaliśmy... wiedząc, że konkurenci sprzedadzą Wolskiego, lub przynajmniej nie uczynią go kapitanem - zrobiliśmy odwrotnie. Niestety był to błąd. Nasza ekipa punktowała następująco:

 

Zubas (3 pkt) - Mójta (10), Hlousek (7), Jędrzejczyk (7) - Paixao (2), Małecki (1), Starzyński (8), Wolski (2 kapitan), Nikolić (10), Ondrasek (4), Cabrera (4).

 

Na zbliżającą się 34. kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

 

Prezes Maciej sprzedaje P. Małeckiego, a w jego miejsce sprowadza R. Gergela. Górnik żeby się utrzymać musi wygrywać, liczę że wracający do formy pomocnik będzie miał w tym kluczowy udział.

 

Prezes Kamil za D. Cotrę kupuje P. Tomasika. Liczę na czyste konto w meczu z Podbeskidziem, optymalny byłby jakiś rzut karny dla Jagiellonii, który skutecznie egzekwowałby właśnie Tomasik.

 

Na kapitana wybieramy R. Gergela: Zostały cztery kolejki. Żeby przynajmniej mieć jakąś szansę potrzebny nam mało popularny zawodnik, a zarazem potrafiący strzelić kilka bramek w jednym meczu. To tak jak z loterią, szanse są małe, ale żeby jakiekolwiek były - trzeba kupić los. Naszym "kuponem" na tą kolejkę będzie właśnie pomocnik Zabrzan.

 

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!