Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 32. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 31. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 32. kolejkę i jedenastą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na podsumowanie 31. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 72 punkty, co pozwoliło nam awansować z 694. miejsca na 384. miejsce (awans o 310 miejsc). Wystarczyły dwie kolejki aby z "szarzyzny" okolic 1600. miejsca tracić już tylko kilkanaście punktów do top100 generalki.

 

Ruszyła LIGA SPORT.PL - 72pkt pozwoliły zająć 79 miejsce, tracimy tylko 17pkt do lidera, więc kto wie, może ta edycja zakończy się jeszcze dla nas jakimś sukcesem.

 

Nasza ekipa punktowała następująco: Zubas (3 pkt) - Mójta (2), Hlousek (6) - Chmiel (2), Paixao (10), Mak (8), Starzyński (2), Wolski (20)- kpt, Nikolić (5), Cabrera (6), Ondrasek (8)

 

Na zbliżającą się 32 kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

 

Prezes Maciej sprzedaje D. Chmiela, w jego miejsce sprowadzając D. Jevticia. Piast ze wszystkich drużyn grających w grupie mistrzowskiej stracił najwięcej bramek na wyjazdach, liczę na wysoką wygraną Lecha.

 

Prezes Kamil - M. Maka wymienił na P. Małeckiego. Wisła w obecnej formie jest zdecydowanie najmocniejszą ekipą w grupie spadkowej, jej zawodnicy imponują skutecznością. O ile widmo degradacji jakoś wyjątkowo nie zmobilizuje graczy z Łęcznej, ta inwestycja z pewnością będzie opłacalna.

 

Na kapitana wybieramy F. Paxiao - to zawodnik, który potrafi zagrać koncertowo, lub wyjątkowo nieskutecznie... Liczymy jednak na błysk geniuszu.

 

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!