Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę po 27. kolejce Ekstraklasy. Airam Cabrera najlepszy

Za nami 27. kolejka Ekstraklasy i 6. kolejka rywalizacji w konkursie Wygraj Ligę. Najlepszym piłkarzem kolejki był Darko Jevtić, który zdobył 14 punktów. Najlepiej punktującym piłkarzem tej edycji jest Airam Cabrera, który zdobył już 50 punktów.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

W DreamTeamie 27. kolejki (zestawienie najlepiej punktujących piłkarzy w kolejce, z zastrzeżeniem maksymalnie trzech piłkarzy z jednego klubu) po raz pierwszy w rundzie wiosennej znalazł się piłkarz Górnika Zabrze i zawodnicy Wisły Kraków. Prezentacja Jedenastki 27. kolejki Ekstraklasy w punktacji Wygraj Ligę w wideo powyżej.

 

W 27. kolejce zakończyły się eliminacje w Pucharze Wygraj Ligę. Do drabinki awansowały 1024 najlepsze Drużyny dwóch kolejek eliminacji. By uzyskać awans należało zdobyć co najmniej 103 punkty w dwóch kolejkach. To nie gwarantowało jednak sukcesu - w przypadku równej liczby punktów decydowała Reguła Pierwszeństwa (wyżej sklasyfikowane były Drużyny, które zostały wcześniej założone).

 

Najlepszym piłkarzem kolejki był Darko Jevtić, który zdobył 14 punktów. Ofensywny pomocnik Lecha Poznań zdobył dwie bramki dla swojego zespołu (10 punktów), otrzymał bonus za wygraną drużyny (1 punkt) oraz wygraną co najmniej dwoma bramkami (1 punkt) a także wystąpił od 1. minuty (2 punkty).

 

Darko Jevtić na starcie 27. kolejki znalazł się w 10% Drużyn Wygraj Ligę. Tylko 95 Prezesów ustawiło go jako kapitana (punktował podwójnie). Co ciekawe, jego wartość od początku edycji spadła z 1,9 do 1,0 miliona. To najwyższy wynik tej edycji uzyskany przez piłkarza o tak niskiej wartości na rynku transferowym.

 

Strzelając dwie bramki Airam Cabrera z Korony Kielce zdobył 11 punktów w kolejce i ma już łącznie 50 punktów w Wygraj Ligę. Jest najlepszym piłkarzem tej edycji. Drugi w klasyfikacji - Wojciech Kędziora z Termalici ma 40 punktów (w 27. kolejce zdobył 7).

Wartość napastnika Korony wzrosła już o 0,9 miliona (z 1,7 do 2,6). Cabrera w 27. kolejce był w składzie 37% Drużyn Wygraj Ligę.

W 27. kolejce 7,3% Drużyn ustawiło Hiszpana w roli kapitana.

 

Wciąż najpopularniejszym piłkarzem jest Nemanja Nikolić. W 27. kolejce był obecny w dwóch z trzech (65%) Drużyn Wygraj Ligę. Jednak zaufanie do napastnika Legii spada. W 27. kolejce "tylko" 39% Drużyn ustawiło go w roli kapitana. Tylko, bo tydzień wcześniej był kapitanem 52% Drużyn.

 

Najlepszy wynik w 27. kolejce uzyskała drużyna akkonskie, która zdobyła 79 punktów. Prezes przed kolejką wykorzystał Darmowe Transfery (możliwość nieograniczonej liczby transferów), dzięki czemu w składzie znaleźli się Jevtić (14 pkt), Wolski (11), Cabrera (11) czy Vassiljev (9). Zwycięski skład poniżej:

 

Zwycięzca 27. kolejki Ekstraklasy w Wygraj Ligę

 

 

W wiosennej edycji Wygraj Ligę rywalizują z nami piłkarze z Ekstraklasy i nie tylko. W szranki z Prezesami Wygraj Ligę stanęli Sebastian Mila, Patryk Lipski, Bartosz Kapustka, Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota, a także Mateusz Klich, Marcin Krzywicki i Filip Burkhardt .

 

W 27. kolejce najlepszy okazał się Tomasz Hołota, który zdobył 57 punktów. W tym 14 punktów za występ.. Tomasza Hołoty w roli kapitana Drużyny (2x7 pkt).

Pozycję lidera utrzymał Bartosz Kapustka, który jest także trzeci w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę.

 

Liga Piłkarzy w Wygraj Ligę. 27. kolejka Ekstrklasy

 

Z każdym z piłkarzy można rywalizować dołączając do lig prywatnych lub wyzywając na pojedynki.

 

Sebastian Mila przegrał wszystkie sześć pojedynków.

Patryk Lipski zaliczył dwie wygrane i musiał uznać wyższość aż sześciu rywali.

Bartosz Kapustka wygrał pięć pojedynków i drugie tyle przegrał.

Jakub Rzeźniczak wygrał dwa starcia, ulegając pięciu Prezesom Wygraj Ligę.

Mateusz Klich przegrał wszystkie sześć pojedynków.

Tomasz Hołota wygrał wszystkie cztery starcia z Prezesami Wygraj Ligę.

 

 

Liczby 27. kolejki Ekstraklasy według Wygraj Ligę

 

95 - tyle Drużyn powierzyło opaskę kapitana Darko Jevticowi, najlepiej punktującemu piłkarzowi 27. kolejki uzyskując 2x14 punktów.

 

79 - tyle punktów zdobyła najlepsza Drużyna w kolejce.

 

65 - w 65% spośród wszystkich Drużyn Wygraj Ligę znajdował się Nemanja Nikolić.

 

50 - 50 punktów zdobył już Airam Cabrera, najlepszy piłkarz tej edycji Wygraj Ligę.

 

38 - 38% wszystkich Drużyn Wygraj Ligę w roli kapitana wystawiło Nikolica.

 

14 - tyle punktów zdobył Darko Jevtić. To najlepszy wynik rundy wiosennej.

 

10 - w 10% Drużyn Wygraj Ligę znajdował się Darko Jevtić w 27. kolejce.

 

7 - w 7% Drużyn Wygraj Ligę kapitanem był Airam Cabrera (2x 11 punktów).

 

1 - 1 milion wynosi obecnie wartość Darko Jevtića.

 

 

Jak dołączyć do Wygraj Ligę? Zobacz

 

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Zdjęcie Nike Piłka nożna Pitch Zdjęcie NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER Zdjęcie NIKE Piłka nozna Club Team
Nike Piłka nożna Pitch NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER NIKE Piłka nozna Club Team
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info