Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Daniel Markiewicz: Trzeci Rudnevs

"Wreszcie udana kolejka" - powiedzieli po wreszcie udanej kolejce piłkarze Czułych Barbarzyńców. "Ale za kilka dni znowu trzeba grać" - odpowiedziało stadionowe echo.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Jak trzeba, to trzeba, wcześniej jednak należy przeprowadzić analizę, wyciągnąć odpowiednie wnioski i... No dobra, wcześniej wypada po prostu wspomnieć, że wynik drużyny "wisiał" tym razem na Patryku Lipskim, który wyskoczył jak Rumak z pudełka i poprowadzi Śląsk... Wróć! Poprowadził Ruch do wyjazdowego zwycięstwa z Pogonią. Trzynaście punktów pomocnika uratowało ogólnie dość mizerną pomoc, w której Starzyński, Iwański, Pawłowski oraz Mak w sumie uzbierali cztery oczka mniej od Lipskiego.


Dobrym rozwiązaniem okazał się tym razem legijny atak, zakupiony przed ostatnią kolejką Prijović skończył mecz z golem, Nikolić dodał do tego asystę. No i jeszcze Demjan, który dołożył... 20 minut, ale może to pozwoli mu się zregenerować i dla odmiany teraz zagra ich więcej.

 

Najsłabiej tym razem było w tyłach, gdzie niestety ciągle mam Pawełka, ale defensywę zostawię na razie w spokoju, tym bardziej, ze mam szczwany plan na transfery w przodzie.

 

Świetny mecz w Pogoni zagrał ostatnio Akahoshi, co pozwala mieć nadzieję, że kosztujący ledwie milion pomocnik wybiegnie na boisko również przeciwko Zagłębiu. Kupuję go w miejsce Pawłowskiego, co pozwala mi zaoszczędzić pieniądze na napastnika. Że Demjan miał się regenerować? A co lepiej regeneruje, jak trybuny? Za niego przychodzi Cabrera z Korony, bo tak sobie myślę, że gdyby snajper okazał się trzecim Rudnevsem (drugim Rudnevsem był dla mnie Rakels), którego nie kupię i potem będę w tym paskudnym postanowieniu tkwił jak Górnik na dnie tabeli, to zrobiłoby mi się przykro. A żaden trener nie lubi, gdy mu przykro.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!