Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę po 26. kolejce Ekstraklasy. Rządził Flavio Paixao

Za nami 26. kolejka Ekstraklasy i 5. kolejka rywalizacji w konkursie Wygraj Ligę. Najlepszym piłkarzem kolejki był Flavio Paixao, który zdobył 20 punktów. 105 Drużyn Wygraj Ligę miało go w roli kapitana, dzięki czemu punktował dla nich podwójnie. Aż ośmiu piłkarzy w najlepszej jedenastce kolejki uzyskało wynik dwucyfrowy.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

W DreamTeamie 26. kolejki (zestawienie najlepiej punktujących piłkarzy w kolejce, z zastrzeżeniem maksymalnie trzech piłkarzy z jednego klubu) aż ośmiu piłkarzy uzyskało wynik dwucyfrowy. Prezentacja Jedenastki 23. kolejki Ekstraklasy w punktacji Wygraj Ligę w wideo powyżej.

 

Najlepszym piłkarzem kolejki był Flavio Paixao, który zdobył 20 punktów. Ofensywny pomocnik Lechii Gdańsk zdobył trzy bramki dla swojego zespołu (15 punktów), otrzymał bonus za strzały celne (1 punkt), wygraną drużyny (1 punkt) oraz wygraną co najmniej dwoma bramkami (1 punkt) a także wystąpił od 1. minuty (2 punkty). To najwyższy wynik w całej wiosennej edycji Wygraj Ligę.

 

Flavio Paixao na starcie 26. kolejki był w 10% Drużyn Wygraj Ligę. Tylko 105 Prezesów ustawiło go jako kapitana (punktował podwójnie).

 

Nemanja Nikolić jest już obecny w dwóch z trzech (65%) Drużyn Wygraj Ligę. W 26. kolejce 52% Drużyn ustawiło go kapitanem. Choć napastnik Legii w czwartym kolejnym meczu nie strzelił bramki, w 26. kolejce zaliczył asystę przy bramce Prijovica i zdobył 6 punktów.

 

Za nami już cztery okna transferowe w Wygraj Ligę. Każde z nich ma wpływ na wartość piłkarzy - najczęściej kupowani drożeją, najczęściej sprzedawani - tanieją.

Do tej pory najwyższy wzrost wartości zaliczyli Airam Cabrera oraz Adam Hlousek. Wartość obu wzrosła o 0,7 miliona. Napastnik Korony Kielce z początkowej wartości 1,7 mln jest już wart 2,4 mln. Obrońca Legii jest wart 2,7 mln przy początkowych 2,0 mln.

Cabrera jest najlepiej punktującym piłkarzem tej edycji (39 punktów), Hlousek ma 4. wynik (33 punkty).

Z kolei na wartości najwięcej stracili Takafumi Akahoshi oraz Darko Jevtić. Obaj stracili po 0,9 mln na wartości, z początkowych 1,9 mln do 1,0 mln obecnie.

 

Najlepszy wynik w 26. kolejce uzyskała drużyna 11 Baghdatisa, która zdobyła 101 punktów. Prezes Mateusz przed kolejką sprowadził Wawrzyniaka i Polacka. Obaj zdobyli po 7 punktów w kolejce. Kluczem do wygranej było ustawienie w roli kapitana Flavio Paixao. Zwycięzca zaliczył awans na 700. miejsce w Klasyfikacji Generalnej i 58. miejsce w klasyfikacji Bez Sponsorów, Darmowych Transferów i Zdarzeń. Zwycięski skład poniżej:

 

Zwycięzca 26. kolejki Ekstraklasy w Wygraj Ligę

 

 

W wiosennej edycji Wygraj Ligę rywalizują z nami piłkarze z Ekstraklasy i nie tylko. W szranki z Prezesami Wygraj Ligę stanęli Sebastian Mila, Patryk Lipski, Bartosz Kapustka, Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota, a także Mateusz Klich, Marcin Krzywicki i Filip Burkhardt .

 

W 26. kolejce najlepszy okazał się Bartosz Kapustka, który zdobył 84 punkty i zostawił rywali daleko w tyle (drugi Filip Burkhardt zdobył 60 punktów). Kluczowy okazał się transfer Flavio Paixao oraz bramka.. Kapustki, który jest kapitanem Drużyny.

Dzięki zwycięstwu Kapustka odzyskał fotel lidera w Lidze Piłkarzy. A w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę awansował na pozycję lidera!

 

Liga Piłkarzy w Wygraj Ligę. 26. kolejka Ekstrklasy

 

Z każdym z piłkarzy można rywalizować dołączając do lig prywatnych lub wyzywając na pojedynki.

 

Sebastian Mila przegrał swoje dwa pojedynki.

Patryk Lipski zaliczył jedną wygraną i porażkę.

Bartosz Kapustka wygrał wszystkie dziesięć pojedynków.

Jakub Rzeźniczak wygrał dwa starcia, ulegając jednemu Prezesowi Wygraj Ligę.

Mateusz Klich wygrał oba pojedynki.

Tomasz Hołota wygrał tylko jeden z siedmiu pojedynków.

 

 

Liczby 26. kolejki Ekstraklasy według Wygraj Ligę

 

105 - tyle Drużyn powierzyło opaskę kapitana Flavio Paixao, najlepiej punktującemu piłkarzowi 26. kolejki uzyskując 2x20 punktów.

 

101 - tyle punktów zdobyła najlepsza Drużyna w kolejce.

 

65 - w 65% spośród wszystkich Drużyn Wygraj Ligę znajdował się Nemanja Nikolić. Napastnik Legii jest najpopularniejszym piłkarzem. W 26. kolejce zdobył 6 punktów.

 

52 - 52% wszystkich Drużyn Wygraj Ligę w roli kapitana wystawiło Nikolica.

 

20 - tyle punktów zdobył Flavio Paixao. To najlepszy wynik rundy wiosennej.

 

0,9 - o tyle spadła wartość Takafumiego Akahoshiego oraz Darko Jevtica w rundzie wiosennej Wygraj Ligę

 

0,7 - o tyle wzrosła wartość Adama Hlouska i Ariama Cabrery w rundzie wiosennej Wygraj Ligę

 

Jak dołączyć do Wygraj Ligę? Zobacz

 

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!