Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 23. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jaki wynik osiągnęli na inaugurację? Jakie zmiany przeprowadzą na 23. kolejkę Ekstraklasy?

Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Przyszedł czas na pierwsze podsumowanie drużyny WyGrAjLiGoWcY - wspólnej ekipy Macieja Kopczyńskiego i Kamila Hermana.

 

Drużyna WyGrAjLiGoWcY zdobyła na inaugurację przyzwoite 70 pkt, które dały 2192. miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

Najwiecej punktów zdobyli dla nas: N. Nikolić - nasz kapitan (24), A. Gyurcso (8), N. Bille Nielsen (8), J. Wójcicki (7), J. Wawrzyniak (6) i W. Dwaliszwili (5). Pozostali gracze tj. J. Słowik (2), D. Jevtić (3), M. Iwański (3), A. Karaczanakow (1), R. Morioka (3).

Jak widać po zdobytych "oczkach", ci zawodnicy nas nie rozpieszczali zdobyczą punktową. Do nastepnej kolejki przystępujemy bogatsi o 2 mln wirtualnych złotych, które wykorzystamy na transfery na następną kolejkę.

 

Mianowicie... naszą drużynę opuści tzw. "zapchajdziura" B. Jaroch a w jego miejsce prezes Maciej kupuje M. Pazdana, licząc na czyste konto gracza warszawskiej Legii w starciu z "Miedziowymi" na wyjeździe.

 

Drugim transferem będzie sprzedaż zawodnika Cracovii A. Karaczanakowa, który zdobył tylko 1 "oczko" w pierwszej kolejce. W jego miejsce prezes Kamil sprowadzi gracza Wisły, W. Bałaszowa. Wiślacy dwa najbliższe mecze zagrają u siebie i liczymy, że ten zawodnik wpisze się na listę strzelców w jednej z kolejek.

 

Oczywiście z ostateczną decyzją co do składu wstrzymamy się do piątku w razie nieprzewidzianych urazów któregoś z piłkarzy.

 

Kika słów o wspólnym prowadzeniu drużyny przez Nas

 

Każdy z Nas ma co kolejkę prawo do jednego transferu i prezes, który w danej kolejce zdobędzie więcej punktów decyduje jako pierwszy kogo on kupuje a kogo sprzedaje.

Ponadto ma prawo jako pierwszy wybrać sześciu zawodników do naszego teamu. Następnie ten "przegrany" z naszej dwójki nie może sprzedać zawodników wybranych przez "wygranego" i ponadto sam wybiera pięciu graczy do podstawowego składu.

Kapitana prezesi wybierają wspólnie a w razie braku porozumienia pierwszeństwo ma prezes, który jest wyżej w "generalce". I tak do końca edycji w Wygraj Ligę.

 

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!