Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbuduj Drużynę i Wygraj Ligę. To przyda się na starcie!

W piątek 12 lutego wznawia rozgrywki Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w Wygraj Ligę - najstarszym internetowym konkursie fantasy opartym na zawodnikach z Ekstraklasy. Co warto wiedzieć przed startem nowej edycji?

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

 

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

 

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej.

 

Co rundę w Wygraj Ligę rywalizuje tysiące Prezesów, których Drużyny walczą nie tylko o główną nagrodę, ale także w ligach prywatnych i dodatkowych klasyfikacjach. Podejmij Wyzwanie!

 

Dla początkujących

 

Jeżeli bawisz się z nami pierwszy raz, zajrzyj do poradnika opisującego, jak dołączyć do Wygraj Ligę i stworzyć Swoją Drużynę.

 

Co nowego w wiosennej edycji?

 

W startującej właśnie edycji pojawiło się kilka nowości. Są również elementy, które wyróżniają Wygraj Ligę i są cenione przez dotychczasowych Prezesów. Zobacz listę.

 

Rywalizuj z Gwiazdami Ekstraklasy!

 

Do Wygraj Ligę dołączyli piłkarze znani z ekstraklasowych boisk: Sebastian Mila, Patryk Lipski, Bartosz Kapustka, Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota. W zabawie uczestniczyć będą także Mateusz Klich i Marcin Krzywicki.

 

Każdy zbudował własną Drużynę, założył ligę prywatną i chętnie podejmie wyzwanie! Zobacz drużyny Piłkarzy.

 

By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi, wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu.

Sebastian Mila: 73bed013

Patryk Lipski: 058c2458

Bartosz Kapustka: 1e8a1488

Jakub Rzeźniczak: 9788c582

Tomasz Hołota: 49911c25

Mateusz Klich: 07765ab1

Marcin Krzywicki: 7195cd93

 

By wyzwać Drużynę Piłkarza, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania, wybierz Szukaj Drużyn i wpisz nazwę drużyny piłkarza (zobacz drużyny piłkarzy).

 

Jak tworzyć Drużynę?

 

Mając ograniczony budżet, nie można zbudować drużyny składającej się z samych gwiazd. Jakie strategie tworzenia zespołu w takim razie przyjąć? Zajrzyj do artykułu "Gdzie szukać podpowiedzi", który prezentuje listę miejsc, gdzie znajdują się porady.

 

Przed startem nowej edycji Wygraj Ligę, Mateusz Rynans, ekspert Wygraj Ligę, który zajął trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach - analizuje wszystkie kluby Ekstraklasy. To świetna pozycja dla każdego, kto szuka podpowiedzi.

 

Jak tworzą Drużyny Inni?

 

Kamil Herman i Maciej Kopczyński, znani z podpowiedzi w poprzednich edycjach - przygotowali opis swojej wspólnej Drużyny. Kogo pozyskali do składu, z kogo musieli zrezygnować?

 

Daniel Markiewicz słusznie zauważa, że "brak Nemanji Nikolicia praktycznie przekreśla jakiekolwiek szanse zespołu. Doszło do sytuacji takiej, jak swego czasu z Rudnevsem - "do przodu" byli wszyscy ci, którzy mieli utalentowanego snajpera w składzie, a walka toczyła się o to, jak wykorzystuje się pozostałe fundusze." Przeczytaj opis Jego Drużyny.

 

Lubisz wyzwania? W Wygraj Ligę wśród wielu lig prywatnych są także wyjątkowe. Wygraj Ligę Under2M to liga, w której mierzą się Drużyny, które "kupiły" piłkarzy do maksymalnej wartość 2 milionów każdy. Zobacz jaką Drużynę stworzył Administrator Ligi.

 

Chcesz być na bieżąco?

 

Zaglądaj na naszą stronę na Facebooku i śledź nas na Twitterze!

 

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!

Zdjęcie NIKE KOSZULKA EURO 2012 POLSKA (450508-106) Zdjęcie NIKE KOSZULKA KIBICA POLSKA NA EURO 2012 449250-604 Zdjęcie Nike Spodenki Junior Polska Home 450489-611
NIKE KOSZULKA EURO 2012 POL... NIKE KOSZULKA KIBICA POLSKA... Nike Spodenki Junior Polska...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info