Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę: Komunikat w sprawie przełożonego meczu Termalica - Jagiellonia z 17. kolejki Ekstraklasy

Mecz 17. kolejki Ekstraklasy Termalica - Jagiellonia został przełożony na 16 grudnia. W związku z tym podjęliśmy decyzję w sprawie punktów piłkarzy z tego meczu.

Mecz Termalica - Jagiellonia został przełożony na 16 grudnia (środa) godz.18, tj. między 20. a 21. kolejką Ekstraklasy.

 

W związku z tym:

 

Punkty piłkarzy z tego meczu (16 grudnia) zostaną doliczone po jego rozegraniu do 17. kolejki do wszystkich klasyfikacji z wyjątkiem pucharów.

 

Co to oznacza:

 

1. Do czasu rozegrania tego meczu punkty z 17. kolejki są niepełne. Za piłkarzy Termalici i Jagiellonii mogą w tej chwili punktować rezerwowi.

 

Po jego rozegraniu punkty Drużyn mających piłkarzy tych zespołów zostaną zaktualizowane (dotyczy piłkarzy będących w składach Drużyn w 17. kolejce) a przeliczone będą klasyfikacje kolejki (m.in. Liga Sport.pl LIVE) i klasyfikacje generalne (w tym ligi prywatne).

 

2. Jednocześnie punkty Drużyn biorących udział w rozgrywkach pucharowych (Puchar Wygraj Ligę oraz puchary lig prywatnych) w rundzie rozegranej w 17. kolejce nie będą uwzględniały punktów piłkarzy meczu Termalica - Jagiellonia. Za nich mogą punktować rezerwowi.

 

Dlaczego? Mecz zostanie rozegrany po trzech kolejkach (trzech kolejnych rundach) pucharów. Doliczenie punktów z tego meczu jak w punkcie 1. mogłoby spowodować przetasowania w rozstrzygnięciach każdej z rund od 17. do 20. kolejki, co utrudniłoby udział w tych rozgrywkach i wprowadzało zamieszanie.

 

Zespół Wygraj Ligę