Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Słabo zacząłeś, nie masz drużyny w Wygraj Ligę? Nowe szanse na wygraną

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo dotąd nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! Wciąż możesz wygrywać. W ostatnich 6 kolejkach edycji uruchamiamy nowe klasyfikacje z nagrodami. Sprawdź!

Dołącz do Wygraj Ligę, zbuduj drużynę i wygrywaj

 

By punktować w 16. kolejce, stwórz Drużynę do piątku 20 listopada, do godz.18

 

Liga Kolejkowa (16)

W 16. kolejce rozegramy Ligę Kolejkową, w której liczy się tylko wynik z tej jednej kolejki. Dla najlepszej drużyny nagroda w wysokości 200 zł.

 

Aby dołączyć do Ligi zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Informacja o Lidze znajduje się na stronie Twojej Drużyny. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

Liga Sport.pl LIVE 16. kolejka

W 16. kolejce rozegramy, jak co kolejkę, Ligę Specjalną Sport.pl LIVE, w której do wygrania jest książka "Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej" Mike'a Carsona. To idealna pozycja dla Menedżerów rywalizujących w Wygraj Ligę.

 

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie.

 

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

Liga Sport.pl

Z kolei w 17. kolejce rusza Liga Sport.pl - klasyfikacja na ostatnie pięć kolejek tej edycji Wygraj Ligę. Dołączając do ligi do startu 17. kolejki walczysz o nagrody przeznaczone dla dziesięciu najlepszych Drużyn.

 

Nagrody w Lidze Sport.pl:

 

Dla Zwycięzcy 300 zł
2. miejsce: 200 zł
3. miejsce: 150 zł
4. - 5. miejsce: po 100 zł
6. - 10. miejsce: po 50 zł

 

Dla Zwycięzcy: 300 zł

2. miejsce: 200 zł

3. miejsce: 150 zł

4. - 5. miejsce: po 100 zł

6. - 10. miejsce: po 50 zł

 

 

Jak dołączyć do Wygraj Ligę? Przeczytaj poradnik.