Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Słabo zacząłeś, nie masz drużyny w Wygraj Ligę? Nowe szanse na wygraną

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo na starcie nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! Wciąż możesz wygrywać. W 8. kolejce dwie nowe klasyfikacje. Od 10. kolejki Puchar Wygraj Ligę. Dołącz!

Dołącz do Wygraj Ligę, zbuduj drużynę i wygrywaj

 

By punktować w 8. kolejce, stwórz Drużynę do piątku 11 września, do godz.18

 

Liga Kolejkowa (8-9)

W 8. i 9. kolejce rozegramy Ligę Kolejkową, w której liczy się tylko wynik z tych dwóch kolejek. Dla najlepszej drużyny nagroda w wysokości 200 zł.

 

Aby dołączyć do Ligi zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Informacja o Lidze znajduje się na stronie Twojej Drużyny. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

Liga Sport.pl LIVE 8. kolejka

W 8. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE, w której do wygrania jest książka "Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej" Mike'a Carsona. To idealna pozycja dla Menedżerów rywalizujących w Wygraj Ligę.

 

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie.

 

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl. Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

 

Puchar Wygraj Ligę

W 10. kolejce rusza Puchar Wygraj Ligę - klasyfikacja, w której Twoja Drużyna może zmierzyć się w bezpośrednich pojedynkach z Drużynami innych Prezesów.

 

Dwie kolejki eliminacyjne (10. i 11.) wyłonią 1024 najlepsze Drużyny, które zostaną dobrane w pary. W bezpośrednich pojedynkach w systemie drabinkowym będą rywalizować o awans do finału i końcowy triumf.

 

Nagrody w Pucharze Wygraj Ligę:

za zwycięstwo: 500 zł

za udział w finale (drugie miejsce): 300 zł

za udział w półfinale (miejsca 3.-4.): 150 zł

za udział w ćwierćfinale (miejsca 5.-8.): 100 zł

 

 

Jak dołączyć do Wygraj Ligę? Przeczytaj poradnik.