Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Gdzie szukać podpowiedzi?

Ekstraklasa wznawia rozgrywki w piątek 17 lipca. Do tego czasu można budować skład w Wygraj Ligę, by punktować od 1. kolejki. Gdzie szukać podpowiedzi, na kogo stawiać? Kto analizuje grę piłkarzy? Jak grają inni? Przedstawiamy listę serwisów piłkarskich, które warto śledzić w nowej edycji Wygraj Ligę.
Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 10 000 złotych w puli nagród »

By być na bieżąco, warto śledzić nasz profil na Facebooku. Przed startem ekstraklasy publikujemy tam wiele porad i składów Prezesów Wygraj Ligę.

Jeżeli korzystacie z Facebooka, warto śledzić profil Liga Będzie Ciekawsza, który prowadzą eksperci Wygraj Ligę: Mateusz Rynans i Adrian Kwiecień.

Prezesom Wygraj Ligę doskonale jest już znany serwis Zzapołowy (Zzapolowy.com). Redaktorzy ZZP zapowiadają i podsumowują każdą z kolejek.

Wsparcie przed każdą kolejką zapewni serwis Tylko Ekstraklasa (tylkoekstraklasa.pl), który będzie publikował raporty "Nie zagra, niepewny, zagrożony" przydatne przy ustalaniu składu.

Każdą kolejkę Wygraj Ligę poprzedza także analiza Z-Falsza.pl (www.z-falsza.pl), który poleca i odradza piłkarzy na najbliższą kolejkę.

Warto również zaglądać na Blog Romanowo (romanowo.blogsport.com) oraz Bloga AOSporcie (aosporcie.pl - partnerów Wygraj Ligę.

Zostań trenerem i zbuduj własną drużynę!