Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Michał Zachodny: Czas postawić na rycerzy wiosny

Koniec udawania, że nic się nie stało, że to tylko przypadek, a Zawisza Bydgoszcz po prostu wygrywa przez słabość swoich rywali. Nie - oglądając mecz z Pogonią w ostatniej kolejce, dostrzegłem coś znacznie ważniejszego. Wartość punktową.
Wciąż możesz wygrywać. Dołącz do Wygraj Ligę »

Punktową, bo przeliczaną na to, co piłkarze Mariusza Rumaka mogą mi dać w "Wygraj Lidze". I najwyższa pora z nich skorzystać. Patrzę, kto w ostatnich kolejkach zawodził - Maciej Iwański z Podbeskidzia dawno dobrze nie punktował, Kamil Wilczek po prostu nie chce grać na miarę swoich możliwości, gdy ja go wybieram do zespołu. Jednak pozbywam się tego pierwszego i za niego ściągam posiłki z Bydgoszczy. Tylko na kogo postawić? Majewski, Mica czy Wójcicki, najlepiej punktujący zawodnicy Zawiszy - wybieram tego drugiego, bo najczęściej gra ofensywnie.

Sprzedaję też Skrzypczaka z Górnika i stawiam na Wdowiaka z Cracovii. Ponownie, już u mnie był, ale liczę, że się przełamie i nazbiera więcej punktów w starciu ze słabym Ruchem Chorzów. Słabym pomimo wysokiej formy Grzegorza Kuświka... A skoro jestem przy napastnikach - zmiana kapitana obowiązkowa, opaska wędruje właśnie do snajpera z Chorzowa. Jeśli i to wpłynie negatywnie na jego formę tak jak zmieniło to grę Marco Paixao, uznam, że moje wybory w grze mają magiczne przełożenie na boiskowe wydarzenia.

Dołącz do ligi: Na Tablicy Zachodnego