Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Wilkowicz przed 26. kolejką: Pora na kolejne sprzątanie

Poprzednia kolejka zaczęła się od trzęsienia ziemi, trzech bramek Marcina Robaka, ale potem napięcie spadało. Przynajmniej w ?Chamskiej twarzy van Gaala?. Reszta drużyny tylko ciułała punkty i skończyło się tak, że Michał Zachodny znów jest przede mną. Pora na kolejne sprzątanie.
W 26. kolejce rusza Puchar Wygraj Ligę. Dołącz »

Wreszcie mogę się pozbyć Ricardo Nunesa, który przestał punktować w Pogoni. Sprzedaję też na razie Macieja Iwańskiego, choć szybkiego powrotu nie wykluczam.

Przyszła wreszcie w "Wygraj Ligę" pora na Legię. Mistrz Polski z powodu ciągłych zmian w składzie jest pułapką dla grających, jego piłkarze rzadko są liderami w klasyfikacjach punktowych "WL" według pozycji na boisku, a teraz po słabym początku wiosny wygląda to beznadziejnie: najwyżej, na dziewiątym miejscu, jest Arkadiusz Malarz wśród bramkarzy. Ale może to jest właśnie dobry moment, by odwrócić trend. Dlatego kupiłem Michała Żyrę, Bartosza Bereszyńskiego (tu decydowała cena, tyle pieniędzy zostało w kasie) i daję im trochę czasu. Kapitanem tym razem Maciej Gajos. W Jagiellonii też najwyższy czas odwrócić trend.

Dołącz do Ligi "Zęby Bonina"