Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł Wilkowicz przed ostatnią kolejką Wygraj Ligę. Cel: skończyć w górnej połówce swojej ligi

- No to finiszujemy. Mało ambitny cel - skończyć w górnej połówce tabeli ?Zębów Bonina? - wydaje się bliski, ale zadowolony będę tylko wtedy, jeśli na koniec jesieni przy miejscu będzie z przodu 2, a nie 3. - pisze dziennikarz Sport.pl Paweł Wilkowicz przed 19. kolejką rywalizacji w Wygraj Ligę.
Wciąż szansa na wygraną: walcz o 300 zł w 19. kolejce »

Miałem zakończyć grę bez transferów, ale po pierwsze, Łukasz Zwoliński i Grzegorz Kuświk pokazali tydzień temu, że transfery trzeba robić (razem 16 pkt w kolejce i wzrost wartości o 600 tysięcy), po drugie, legendarny szef Ajaksu Jaap van Praag mawiał, że kapitał klubu musi być na boisku a "Chamska..." miała pewne finansowe rezerwy. I po trzecie, nie jest pewne, czy zagrają Szymon Pawłowski i Olivier Kapo. Nie wystawiam ich ze składu, ale zamieszałem trochę, żeby w przypadku nieobecności mieli mocnych zmienników na ławce.

Sprzedałem Adriana Bastę, bo do swoich niecnych i niezwiązanych z Wygraj Ligę celów bardzo potrzebuję bramek Flavio Paixao, najlepiej właśnie bramek, a nie tylko jednej (przy okazji zrobiłem go kapitanem, żeby piątek był jeszcze bardziej emocjonujący).
Odszedł też Michał Markowski z Zawiszy. Właściwie z Zawiszy to odszedł do Chojniczanki już dość dawno, teraz "Chamska..." potwierdziła ten transfer, bo potrzebowała jego miejsca w kadrze.

Przychodzą Kamil Sylwestrzak z Korony i Marek Sokołowski z Podbeskidzia i obu wystawiam w tej kolejce. Z ławki zostaje wezwany Adam Frączczak, siada Robert Demjan.

Pamiętajcie: nawet jeśli wcześniej nie graliście, warto wystawić drużynę na ostatnią prostą, bo mamy też klasyfikację każdej kolejki (z odpowiednią premią). Zgłaszajcie się, wystawcie drużynę, poczujcie, jak to jest pokonać "Chamską...". Tysiące graczy już to wiedzą!

Skomentuj:
Paweł Wilkowicz przed ostatnią kolejką Wygraj Ligę. Cel: skończyć w górnej połówce swojej ligi
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX