Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł Wilkowicz przed ostatnią kolejką Wygraj Ligę. Cel: skończyć w górnej połówce swojej ligi

- No to finiszujemy. Mało ambitny cel - skończyć w górnej połówce tabeli ?Zębów Bonina? - wydaje się bliski, ale zadowolony będę tylko wtedy, jeśli na koniec jesieni przy miejscu będzie z przodu 2, a nie 3. - pisze dziennikarz Sport.pl Paweł Wilkowicz przed 19. kolejką rywalizacji w Wygraj Ligę.
Wciąż szansa na wygraną: walcz o 300 zł w 19. kolejce ?

Miałem zakończyć grę bez transferów, ale po pierwsze, Łukasz Zwoliński i Grzegorz Kuświk pokazali tydzień temu, że transfery trzeba robić (razem 16 pkt w kolejce i wzrost wartości o 600 tysięcy), po drugie, legendarny szef Ajaksu Jaap van Praag mawiał, że kapitał klubu musi być na boisku a "Chamska..." miała pewne finansowe rezerwy. I po trzecie, nie jest pewne, czy zagrają Szymon Pawłowski i Olivier Kapo. Nie wystawiam ich ze składu, ale zamieszałem trochę, żeby w przypadku nieobecności mieli mocnych zmienników na ławce.

Sprzedałem Adriana Bastę, bo do swoich niecnych i niezwiązanych z Wygraj Ligę celów bardzo potrzebuję bramek Flavio Paixao, najlepiej właśnie bramek, a nie tylko jednej (przy okazji zrobiłem go kapitanem, żeby piątek był jeszcze bardziej emocjonujący).
Odszedł też Michał Markowski z Zawiszy. Właściwie z Zawiszy to odszedł do Chojniczanki już dość dawno, teraz "Chamska..." potwierdziła ten transfer, bo potrzebowała jego miejsca w kadrze.

Przychodzą Kamil Sylwestrzak z Korony i Marek Sokołowski z Podbeskidzia i obu wystawiam w tej kolejce. Z ławki zostaje wezwany Adam Frączczak, siada Robert Demjan.

Pamiętajcie: nawet jeśli wcześniej nie graliście, warto wystawić drużynę na ostatnią prostą, bo mamy też klasyfikację każdej kolejki ( z odpowiednią premią). Zgłaszajcie się, wystawcie drużynę, poczujcie, jak to jest pokonać "Chamską...". Tysiące graczy już to wiedzą!