Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę przed 11. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 3 października o godz. 18 meczem Podbeskidzie - Śląsk rozpocznie się 11. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni - zapraszamy do zapowiedzi 11. kolejki Wygraj Ligę.
Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 11. kolejką

Czas na zmiany: start kolejki: piątek, godz. 18

Transfery: pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)
Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery, która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

Serwis Zzapolowy.com podpowiada:

"Jakie wnioski należy wyciągnąć z poprzedniej kolejki? WL to bieg długodystansowy i małe potknięcie można szybko nadrobić." Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 11. kolejkę:

Dodatek to mocna analiza, czyli Ekstraklasa Statystycznie zobacz.
Jeśli musiałbym ją opisać, powiem tak, pełne statystyki dla każdego zawodnika Ekstraklasy. Starty uwzględniają bramki, asysty, strzały, strzały celne, minuty gry, mecze, bramki+asysty, strzały na mecz, żółte i czerwone kartki i kilka innych.
Statystyki zawierają te same dane co Wygraj Ligę, więc wszystko się tam nam ładnie zgadza.
Podam tu mały trik. Aby przeszukać dane w jednej, wybranej formacji, wystarczy wpisać jej nazwę, np. OBROŃCA w polu szukaj [prawy górny róg].
Będą aktualizowane po każdej kolejce Ekstraklasy. Przeczytaj pełną analizę przed 11. kolejką na FPLSufler.com.

Do kolejki przygotowuje się także Liga Under2M prowadzona przez Prezesa Grzegorza. W tej lidze biorą udział tylko te drużyny, które kupują piłkarzy wycenionych w momencie zakupu na maks. 2 mln zł.
Przed 11. kolejką Liga Under2M pisze: "W pomocy Michała Żyrę zmienia Dariusz Formella (1,3 mln), który wykorzystał kontuzję konkurentów i pokazał się z dobrej strony, w dwóch ostatnich meczach strzelając z Legią i w sparingu z Jarotą Jarocin dwie bramki. Straciłem cierpliwość do Maka i ściągam Macieja Korzyma (2 mln)".

Jak grają inni?

Michał Zachodny pisze: "Rotacja? Będzie minimalna. Maciej Korzym wchodzi do pierwszego składu za Michała Pazdana - choćby z tego względu, że wściekła po trzech meczach bez gola Wisła wreszcie znajdzie drogę do bramki Jagiellonii. Po drugie, nie chcę rezygnować z Michała Maka, którego Bełchatów może całkiem skutecznie skontrować Lecha w Poznaniu". Przeczytaj co zmienił Zachodny

Paweł Wilkowicz przed 11. kolejką pisze: "Tym razem tylko jeden transfer: Patrik Mraz z Górnika Łęczna za Piotra Piwowara z Korony, który cieszy się ogromną popularnością w Wygraj Ligę jako wypełniacz kadry. Bo punktu jeszcze nie zdobył."
Przeczytaj co zmienił Paweł Wilkowicz.

Mateusz Rynans z Zzapolowy.com debiutuje na Sport.pl, pisząc o swoim składzie: "Bocian B ma solidną podstawę, która wymaga jedynie delikatnych zmian. Przeprowadziłem już wstępne roszady i jeżeli nic niespodziewanego się nie przydarzy, to mój zespół wzmocnią Michał Buchalik (długo wahałem się nad Kuciakiem) oraz Tomasz Brzyski (jego ostatnie występy musiały wywołać moją reakcję i traktuje ten transfer jako długoterminowe wzmocnienie - w niedzielę lewy obrońca może odpoczywać po spotkaniu z Trabzonsporem)."
Przeczytaj co zmieni w swoim składzie Mateusz.

Składy Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?