Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa Ekipa Wilkowicza w "Wygraj Ligę" będzie miała z górki?

Przed nami bardzo ciekawa kolejka ekstraklasy, w której hitem będzie spotkanie Wisły z Legią. Jaką drużynę na tę rundę spotkań przygotował Paweł Wilkowicz? - Zmienia się też system gry, przechodzę na trójkę obrońców. Dokupiłem Dudu... - pisze dziennikarz Sport.pl.


"Chamska twarz van Gaala" męczy się na razie w ekstraklasie jak jej patron w Premier League, ale może i tu będzie jak u Louisa na Old Trafford - od teraz z górki. Namieszałem przed 9. kolejką. Zmienił się bramkarz, Krzysztof Kotorowski wchodzi za Dariusza Trelę, bo liczę, że bolid z Poznania w meczu przeciw swojemu byłemu trenerowi będzie wyregulowany tak, żeby gola nie stracić. Udały mu się do tej pory w tym sezonie tylko dwa takie mecze, ale nowa miotła...

Zmienia się też system gry, przechodzę na trójkę obrońców. Dokupiłem Dudu, pod dzisiejszy mecz, bo tu też liczę na to, że Śląsk gola nie straci (znając moje szczęście - inwestujcie w Koronę). A ponieważ przybył obrońca, więc trzeba było kogoś wystawić z przodu.

Wypadło na Michała Maka, po długim pojedynku z Marcinem Budzińskim. Zdecydowały ostatnie mecze. Tak jak zdecydowały o tym, że zostaje Ondrej Duda. Od tej kolejki na cenzurowanym jest Robert Jeż. Oby z podobnym skutkiem.