Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Dwie zmiany w drużynie Wilkowicza przed siódmą kolejką

To ostatnie chwile, kiedy przed siódmą kolejką ekstraklasy możecie dokonać zmian w swoich drużynach. Dziennikarz Sport.pl w swojej drużynie wymienił dwóch piłkarzy. Zmiany pomogą mu się odbić po słabszych tygodniach?
Ruszyła nowa edycja Wygraj Ligę z pulą nagród 20 000 złotych ?

Trener "Chamskiej twarzy van Gaala" wrócił z urlopu i nie wie, który pożar najpierw gasić: w tabeli dramat, we własnej lidze spadłem w okolice ostatniej setki, a w "Zmierz się ze Sport.pl" do ostatniej pięćdziesiątki, wzięcie dwóch ludzi z obrony Pogoni Szczecin okazało się w ostatnich kolejkach koszmarnym pomysłem. Trzeba to było jakoś zacząć ogarniać i w tej kolejce poszukać szczelniejszej obrony. Do Jasmina Buricia (bronił w "Chamskiej" w pierwszych kolejkach) nie wrócę, bo ma problemy, więc stanęło na Dariuszu Treli z Lechii. A drugi transfer wykorzystałem w ataku, z którym pożegnał się wreszcie Alvarinho, a jego miejsce zajął Maciej Korzym. Z okazji meczu Podbeskidzia z Legią, ale jak dobrze pójdzie, to może na dłużej. Gdyby nie Korzym, wziąłbym Pawła Brożka, ale jego pewnie teraz będzie dobierać kto żyw.

A po najbliższej kolejce, w przerwie na mecze reprezentacji, czas na decyzję: jak długo jeszcze można czekać na ligowe punkty Ondreja Dudy. I co dalej z Vojo Ubiparipem? Choć tutaj akurat czekam przede wszystkim na odpowiedź Macieja Skorży.