Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę przed 3. kolejką. Na kogo stawiać?

W piątek 1 sierpnia o godz.18 meczem Jagiellonia - Cracovia rozpocznie się 3. kolejka T-Mobile Ekstraklasy i rywalizacji w Wygraj Ligę. Po pierwszych dwóch kolejkach można już więcej powiedzieć o formie drużyn i piłkarzy. Jak zagrać, jak grają inni, a także kilka przydatnych informacji przed 3. kolejką.
Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj ?

Przydatne przed 3. kolejką

W 3. kolejce rusza ranking sierpnia, czyli szansa na kolejne nagrody

Czas na zmiany: start 3. kolejki piątek, godz. 18

Transfery: pierwsze dwa transfery są "za darmo", każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za 4 transfery, 2. kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami)
Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery, która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów. Pytanie tylko, czy warto wykorzystywać ją już w 2. kolejce?

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed 3. kolejkę. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę, którzy służą pomocą:

Serwis Zzapolowy.com podpowiada:
W tygodniu polscy fani emocjonują się meczami naszych drużyn w europejskich pucharach. Za to w weekend wszystkie oczy zwrócone są na ekstraklasowe boiska. W drugiej kolejce temu wielu prezesów grających w Wygraj Ligę postawiło na Vojo Ubiparipa i .. srogo się zawiodło na rotacji trenera "Kolejorza". Jak będzie tym razem? Na kogo warto postawić? [...]
Dwie inauguracyjne kolejki dostarczyły dużo materiału do analizy. Wiadomo już, w jakiej formie są ekstraklasowe zespoły i którzy piłkarze mają pewne miejsce w wyjściowym składzie. To idealny moment na skorzystanie z opcji darmowych transferów. Zanim rzucicie się łapczywie na Frączczaka i spółkę przeczytajcie poniższą analizę. Pamiętajcie, że ruchy kadrowe powinny być przemyślane. Impulsywne działanie na dłuższą metę przegrywa z rozsądnym planowaniem.

Przeczytaj całą analizę na Zzapolowy.com

Serwis FPLSufler.com proponuje sondę na kapitana kolejki - sprawdź, kogo wybierają inni oraz przedstawia statystyki i proponuje zawodników na 3. kolejkę:

Ponad połowa top zawodników gra na wyjeździe - to normalne. Wielu z nas woli grać tymi co mają przed sobą mecz w domu, a tu można COŚ wybrać jest tylko jedno, może dwa ale!
Mecz w domu mają Buric, Henriquez, Mila, Pich, Quintana, Tuszyński i Ubiparip.
Z tego jednak 50-50 szans na grę mają zawodnicy Lecha [puchary] to to pierwsze ale, drugie to forma Śląska po klęsce w Szczecinie
To ważna sprawa bo i Mila i Pich to dostarczyciele punktów, Pich szczególnie cieszy się popularnością na rynku transferowym [...]

Przeczytaj pełną analizę przed 3. kolejką na FPLSufler.com.

Jak grają inni?

Paweł Wilkowicz dokonuje dwóch zmian w składzie. Pisze: "..postanowiłem przed trzecią kolejką poszukać kogoś mniej oczywistego, bo rywale uciekają (choć dzięki transferowi Roberta Picha przed poprzednią kolejką i zrobieniu go kapitanem awansowałem o jakieś 50 miejsc w Zębach Bonina, ale do satysfakcji daleko). I przy okazji trochę zaoszczędzić. Więc Bonin wskakuje w miejsce Gergo Lovrencsicsa i będzie walczył o to, by zostać pierwszym piłkarzem, który w tym sezonie strzeli gola GKS-owi.."
Sprawdź cały skład WilkowiczaSkłady Prezesów Wygraj Ligę oraz skład Drużyny Wygraj Ligę możecie zobaczyć na naszym Facebooku

A Ty na kogo postawisz?