Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koniec mundialu? Zagraj w "Wygraj Ligę"! 20 tysięcy złotych w puli nagród!

Dla kibica piłki nożnej po mundialu nie ma chwili wytchnienia. Ruszają rozgrywki ekstraklasy, a my po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowej grze fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej. Pula nagród w edycji jesiennej to 20 tysięcy złotych. Jest o co walczyć.
Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 20 000 złotych w puli nagród ?

Już w piątek 18 lipca startuje 1. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. W "Wygraj Ligę" skład kompletować możesz już teraz. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto, jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej, albo zarejestruj się w trzech krokach.

Pula nagród to aż 20 tysięcy złotych

Biorąc udział w różnego rodzaju klasyfikacjach, możecie rywalizować nie tylko ze znajomymi, ale też walczyć o nagrody pieniężne, na które przeznaczyliśmy 20 tysięcy złotych. Zobacz, jak zostały rozdysponowane na poszczególne klasyfikacje ?

Wysokie nagrody dla administratorów najlepszych lig

Żeby jeszcze bardziej zachęcić wszystkich graczy do tworzenia i prowadzenia lig prywatnych, podnieśliśmy wartość nagród dla najlepszych administratorów. Nagrodzimy pierwszą dziesiątkę rankingu. Pięciu najlepszych otrzyma po 500 złotych, pięciu kolejnych po 300 złotych. Aby mieć szansę na nagrodę, należy jedynie założyć własną ligę i zachęcić do rywalizacji znajomych (albo nie tylko). Uwaga! Będziemy brać pod uwagę ligi, w których walczy co najmniej dwudziestu graczy.

Jedna istotna zmiana w punktacji

Zważając na wasze uwagi, wprowadziliśmy jedną istotną zmianę w punktacji. Bramkarz lub obrońca, który opuści boisko przed końcem meczu z powodu czerwonej kartki, mimo nieobecności na boisku będzie karany ujemnymi punktami za wszystkie tracone przez jego drużynę gole. Do tej pory piłkarz, który rozegrał 60 i więcej minut meczu, a został później wyrzucony z boiska przez sędziego, miał szansę na premię za czyste konto.

Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady ?

Oznaczenia pauzujących zawodników

Piłkarze, którzy z powodu kontuzji lub kartek nie będą mogli zagrać w zbliżającej się kolejce, będą na boisku oznaczeni wykrzyknikiem na czerwonym (nie zagra) albo pomarańczowym (występ pod znakiem zapytania) tle. Ponadto po zalogowaniu się do Wygraj Ligę na ekranie pojawi się stosowny komunikat.Proste zmiany cen piłkarzy

Piłkarzom wciąż będą zmieniać się ceny, ale nie decydować będzie już o tym ich punktacja. O wartości zawodnika, jak na prawdziwym rynku, decydować będzie popyt na jego usługi. Najczęściej kupowani piłkarze przed następną kolejką będą drożsi. Najczęściej pozbywani się ze składów - stanieją.

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto grać?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Dzięki naszej grze w zupełnie inny sposób spojrzysz na polską ligę. Każda kolejka będzie od teraz wydarzeniem tygodnia. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości czy plotki o planowanych transferach, kontuzjach, konfliktach w klubach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy i drużyn staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać gotówkę w wielu klasyfikacjach.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem rundy i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 1500 zł.

ZAŁÓŻ KONTO I SPRÓBUJ SWOICH SIŁ JAKO PREZES KLUBU PIŁKARSKIEGO ?