Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. "Taktyczne Bękarty" utrzymały pozycję

Stabilizacja to słowo obce "Taktycznym Bękartom", a jednak zaskakująco słabej drużynie w Wygraj Ligę udało się w ostatniej kolejce... utrzymać pozycję. I to pomimo szaleństw Piątkowskiego, pomimo radosnej twórczości Sylwestrzaka w obronie Korony Kielce. Czy jednak są powody do radości?
Nie - kapitan Żyro nie zagrał i zastąpić go musiał Adam Dźwigała. Maciej Korzym uciułał cztery punkty, lekko nadrabiając ogólną beznadzieję. Natomiast stawianie na piłkarzy Cracovii wydaje się być wygrajligowym samobójstwem. Dobrze, że Vranjes trafił z formą i to akurat jak go kupiłem do zespołu.

Dlatego przed ostatnią kolejkę - gdzie wyniki będą sprawą drugorzędną, a piłkarze pewnie zagrają bardziej pod siebie - dokonałem kilku zmian. Sylwestrzak, Piątkowski, Papadopoulos i Korzym albo są zawieszeni, kontuzjowani, albo po prostu mnie wkurzyli, więc wylatują z zacnego grona "Taktycznych Bękartów". Do zespołu wskakują za to Grzegorz Kuświk (równo 2 mln), Piotr Grzelczak (1,9 mln), Ivica Vrdoljak (2 mln - wybór ryzykowny, bo to będzie albo wykorzystany rzut karny, albo czerwona kartka) i Rafał Grodzicki (1,6 mln). Osiem ujemnych punktów? A jest jeszcze z czego odejmować?

Jeszcze rzut oka na tabelę ligi drużyn zbudowanych z piłkarzy wartych mniej niż 2,1 miliona - znów rotacja w czołówce! Czyżby Maras Łódź zapewnił już sobie zwycięstwo po zwiększeniu przewagi do 14 punktów nad FC Golina? Walka jest też o trzecie miejsce, bo LZS Laski Odrzańskie i Tani A Skuteczni mają po 643 punkty.