Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Zachodny punktuje lepiej

Całkiem porządny wynik wykręciły "Taktyczne Bękarty" w poprzedniej kolejce Ekstraklasy. Oczywiście mogło być lepiej - gdyby nie chuligani to jestem przekonany, że w drugiej połowie meczu Legii z Jagiellonią Broź z Pazdanem strzeliliby przynajmniej po dwie bramki.

41 punktów to wynik zadowalający, pozwalajacy mi zbliżyć się do czołówki ligi Under 2M. Niestety kolejne złe wieści - niczym w topowym klubie, nad moimi pomocnikami ciąży jakaś klątwa. Tydzień temu żałowałem utraty Guilherme, teraz przeklinam przerwę reprezentacyjną i tego, który przestawił Ntibazonkizie siatkówkę. Na razie wieści i tak nie są tragiczne, nie ma zaplanowanej operacji, ale jego brak trzeba uzupełnić.

Zastanawiałem się długo - czy nie postawić np. na Marka Zieńczuka, który ze stałych fragmentów gry wciąż posyła świetne piłki na głowy kolegów w Ruchu. Jednak teraz jadą na Wisłę, a tam goście rzadko mają okazję na strzelenie gola i to gospodarze rządzą niepodzielnie, prezentując zdecydowanie lepszy styl niż na wyjazdach.

Wybór padł na Frankowskiego z Lechii. Ostatnią szansę na zmianę losów otrzymuje Cetnarski - naprawdę powinien być liderem Widzewa! - a opaskę kapitańską przejmuje Korzym. Tak, by w starciu Korony z Lechią na pewno ktoś mi dobrze zapunktował. Albo napastnik gospodarzy (podwójnie), albo trio Deleu, Frankowski i Tuszyński.

Niewiele zmian w tabeli ligowej - "ale lipa" nadal prowadzi, chociaż już bez takiej przewagi jak tydzień temu. LZS Laski Odrzańskie dzielnie gonią lidera, do pierwszej piątki przebiło się KP Powiśle. Biorąc pod uwagę układ spotkań w tej kolejce, wciąż wiele może się w lidze zmienić - trzeci z dziesiątym zespołem dzieli zaledwie 10 punktów... Powodzenia!

Przegapiłeś start ekstraklasy? Nie szkodzi! Dołącz teraz i wystartuj w Pucharze Wygraj Ligę