Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Wygraj Ligę" wraca na wiosnę. 20 tysięcy w puli nagród!

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowej grze fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej. Na graczy czeka kilka ważnych innowacji, a przede wszystkim aż czterokrotnie wyższa w stosunku do poprzedniej pula nagród!
Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 20 000 złotych w puli nagród »

22. kolejka sezonu 2013/14, która rozpoczyna rywalizację w wiosennej edycji Wygraj Ligę, wystartowała 14 lutego. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto, jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej, albo zarejestruj się w trzech krokach.

Wprowadzamy płatności, ale pula nagród to aż 20 tysięcy złotych

Ważną zmianą w porównaniu z poprzednimi edycjami jest wprowadzenie płatności, które będą wymagane, by skorzystać z niektórych funkcji gry. Rywalizacja zupełnie za darmo jest wciąż możliwa i niewykluczone, że wśród laureatów będą osoby, które z płatności w ogóle nie skorzystają. Do płatnych funkcji gry należą:

- sponsorzy - od tej edycji pozyskanie kolejnych sponsorów, dzięki którym zwiększa się budżet, będzie płatne,

- dodatkowe klasyfikacje - dzięki której użytkownik może dołączyć do walki o dodatkowe nagrody, np. w Pucharze Wygraj Ligę,

- darmowe transfery - to nowa funkcja, która pozwala raz w trakcie trwania edycji uniknąć prowizji za nadmiarowe transfery i wymienić nawet wszystkich 15 zawodników

- zdarzenia losowe - gracz ma możliwość reakcji na losowe zdarzenia dotyczące jego klubu, o których użytkownik zostanie poinformowany w trakcie rozgrywki.

Każda płatna funkcja gry może być wykupiona za pośrednictwem wirtualnej waluty (piłek), którą można pozyskiwać w kilku wygodnych pakietach za pomocą SMS, albo płacąc przelewem.

Co macie w zamian? Pula nagród nowej edycji jest czterokrotnie wyższa w porównaniu z poprzednią. Na nagrody przeznaczyliśmy aż 20 tysięcy złotych. Zobacz jak zostały rozdysponowane na poszczególne klasyfikacje »

Wysokie nagrody dla administratorów najlepszych lig

Żeby jeszcze bardziej zachęcić wszystkich graczy do tworzenia i prowadzenia lig prywatnych, podnieśliśmy wartość nagród dla najlepszych administratorów. Nagrodzimy pierwszą dziesiątkę rankingu. Pięciu najlepszych otrzyma po 500 złotych, pięciu kolejnych po 300 złotych. Aby mieć szansę na nagrodę, należy jedynie założyć własną ligę i zachęcić do rywalizacji znajomych (albo nie tylko). Uwaga! Będziemy brać pod uwagę ligi, w których walczy co najmniej dwudziestu graczy.

Ważne zmiany w punktacji

Od wiosny 2014 wprowadzamy kilka ważnych zmian w punktowaniu zawodników:

- 2 punkty dla zawodników z pierwszego składu, 1 dla wchodzących z ławki (wcześniej o tym, czy zawodnik otrzyma 2 punkty decydował czas spędzony na boisku, czyli minimum 60 minut),

- premię za zwycięstwo, czyste konto, grę ofensywną zespołu dostaną tylko zawodnicy, którzy rozegrali minimum 60 minut meczu,

- ujemne punkty za tracone gole dotyczyć będą tylko obrońców, którzy przebywali na boisku w momencie utraty gola.

Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady »

Okienko transferowe otwarte w trakcie kolejki

W poprzednich edycjach zmian transferowych dokonywać można było tylko między kolejkami ligowymi. W najnowszym konkursie okno transferowe zamknie się tylko na około 2 godziny po starcie pierwszego meczu danej serii spotkań, w celu przeliczenia cen piłkarzy (o tym poniżej). Później, przez cały czas trwania kolejki, jak i po jej zakończeniu gracze będą mogli dokonywać zmian już pod kątem następnego weekendu.

Oznaczenia pauzujących zawodników

Piłkarze, którzy z powodu kontuzji lub kartek nie będą mogli zagrać w zbliżającej się kolejce, będą na boisku oznaczeni wykrzyknikiem na czerwonym (nie zagra) albo pomarańczowym (występ pod znakiem zapytania) tle. Ponadto po zalogowaniu się do Wygraj Ligę na ekranie pojawi się stosowny komunikat.Uprościliśmy algorytm zmiany cen piłkarzy

Piłkarzom wciąż będą zmieniać się ceny, ale nie decydować będzie już o tym ich punktacja. O wartości zawodnika, jak na prawdziwym rynku, decydować będzie popyt na jego usługi. Najczęściej kupowani piłkarze przed następną kolejką będą drożsi. Najczęściej pozbywani się ze składów - stanieją.

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto grać?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Dzięki naszej grze w zupełnie inny sposób spojrzysz na polską ligę. Każda kolejka będzie od teraz wydarzeniem tygodnia. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości czy plotki o planowanych transferach, kontuzjach, konfliktach w klubach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy i drużyn staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać gotówkę w wielu klasyfikacjach.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem rundy i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 1500 zł.

ZAŁÓŻ KONTO I SPRÓBUJ SWOICH SIŁ JAKO PREZES KLUBU PIŁKARSKIEGO »

Komentarze (3)
"Wygraj Ligę" wraca na wiosnę. 20 tysięcy w puli nagród!
Zaloguj się
 • ketjow1978

  Oceniono 63 razy 55

  "Ważną zmianą w porównaniu z poprzednimi edycjami jest wprowadzenie płatności, które będą wymagane, by skorzystać z niektórych funkcji gry. Rywalizacja zupełnie za darmo jest wciąż możliwa i niewykluczone, że wśród laureatów będą osoby, które z płatności w ogóle nie skorzystają" - szkoda, fajnie się w to grało, ale płacić nie zamierzam, a grać, wiedząc że i tak nie mam szans z tymi co płacą nie mam zamiaru.

 • alternative83

  Oceniono 7 razy 5

  20 tyś jak na taki konkurs to jakieś śmieszne pieniądze

 • iso_1

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba być idiotą żeby interesować się i fascynować się polską piłką kopaną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX