Afera korupcyjna

 • Afera korupcyjna. Ostatni akt oskarżenia wpłynął do sądu. Dotyczy 'Fryzjera' i 21 innych osób
 • Szwajcarskie media: Blatter jednak zostanie w FIFA?

  Szwajcarskie media: Blatter jednak zostanie w FIFA?

  Jak podała w niedzielę rano lokalna szwajcarska gazeta ?Schweiz am Sonntag?, Sepp Blatter prawdopodobnie zrobi co w jego mocy, by pozostać na stanowisku prezydenta FIFA. Według dziennikarzy 79-letni Szwajcar, który niecałe dwa tygodnie temu po wygraniu wyborów w atmosferze skandalu zrezygnował ze stanowiska, miał zmienić zdanie pod wpływem głosów poparcia ze strony działaczy z Afryki i Azji.

 • Wybory FIFA. Neville: Ronaldo i Messi powinni zbojkotować mistrzostwa w Rosji!
 • Korupcja w FIFA. Będą kolejne zatrzymania!

  Korupcja w FIFA. Będą kolejne zatrzymania!

  - Dojdzie do kolejnej rundy zatrzymań - powiedział Richard Weber, szef działu śledczego agencji rządowej IRS. Nie opadły jeszcze emocje po piątkowych wyborach FIFA, której ponownie przewodzić będzie Sepp Blatter, a amerykańskie służby zapewniają, że możemy spodziewać się kolejnych zatrzymań w związku z aferą korupcyjną w międzynarodowej federacji piłkarskiej.

 • PZPN wszczyna postępowanie ws. możliwej korupcji we Flocie Świnoujście

  PZPN wszczyna postępowanie ws. możliwej korupcji we Flocie Świnoujście

  - Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że sprawa Floty Świnoujście i podejrzenie przewinienia przekupstwa sportowego jest znana federacji od kilku dni - napisano w oficjalnym komunikacje na stronie PZPN-u. Rzecznik dyscyplinarny Adam Gilarski wszczął postępowanie wyjaśniające.