Afera korupcyjna

 • Wybory FIFA. Neville: Ronaldo i Messi powinni zbojkotować mistrzostwa w Rosji!
 • Korupcja w FIFA. Będą kolejne zatrzymania!

  Korupcja w FIFA. Będą kolejne zatrzymania!

  - Dojdzie do kolejnej rundy zatrzymań - powiedział Richard Weber, szef działu śledczego agencji rządowej IRS. Nie opadły jeszcze emocje po piątkowych wyborach FIFA, której ponownie przewodzić będzie Sepp Blatter, a amerykańskie służby zapewniają, że możemy spodziewać się kolejnych zatrzymań w związku z aferą korupcyjną w międzynarodowej federacji piłkarskiej.

 • PZPN wszczyna postępowanie ws. możliwej korupcji we Flocie Świnoujście

  PZPN wszczyna postępowanie ws. możliwej korupcji we Flocie Świnoujście

  - Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że sprawa Floty Świnoujście i podejrzenie przewinienia przekupstwa sportowego jest znana federacji od kilku dni - napisano w oficjalnym komunikacje na stronie PZPN-u. Rzecznik dyscyplinarny Adam Gilarski wszczął postępowanie wyjaśniające.

 • Piłka nożna. Wójcik. Dar dla młodzieży
 • Skazany za korupcję Janusz Wójcik koordynatorem w Szkole Piłkarskiej w Ulanowie

  Skazany za korupcję Janusz Wójcik koordynatorem w Szkole Piłkarskiej w Ulanowie

  Skazany za ustawianie meczów były trener reprezentacji Polski Janusz Wójcik ma być koordynatorem w Szkole Piłkarskiej w Ulanowie. - Bardziej od przeszłości korupcyjnej pana Wójcika interesują mnie jego niepodważalne osiągnięcia naszej kadry pod jego wodzą. Dla wielu ludzi on jest fachowcem i w związku z tym padła propozycja, aby pomógł nam to zorganizować i stworzyć autorski program szkoleniowy - tłumaczy portalowi Sport.pl Janusz Bronkiewicz, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego. Projekt będzie finansowany ze środków samorządowych.