Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Copa America

 • Copa America 2015. Peru z brązowym medalem!
 • Rozkład weekendu. Finał Copa America, Rajd Polski, Liga Światowa...

  Rozkład weekendu. Finał Copa America, Rajd Polski, Liga Światowa...

  Ostatni dzień rajdu Polski, Tour de France, Grand Prix Wielkiej Brytanii oraz Derby 2015 na Służewcu - to najważniejsze sportowe wydarzenia niedzieli. Dzięki naszej aplikacji Sport.pl LIVE będziesz mógł jednocześnie korzystać z uroków natury i być na bieżąco, śledząc najważniejsze wydarzenia sportowe z całego świata.

 • Copa America 2015. "Chile rzuci się na Argentynę"

  Copa America 2015. "Chile rzuci się na Argentynę"

  - Ameryka Południowa kocha "dziesiątki" i każdy chciałby Valdivię lub Messiego za bohaterów finału - mówi dla Sport.pl Bartłomiej Rabij, komentator Sportklubu, ekspert od południowoamerykańskiego futbolu, właściciel portalu RadioBrazylia.pl. Finał Copa America 2015 Chile - Argentyna w sobotę o 22. Relacja na żywo w Sport.pl.

 • Finał Copa America. Argentyna zależy od Messiego.

  Finał Copa America. Argentyna zależy od Messiego.

  Argentyna zależy od Leo Messiego i zależeć będzie. Czy czterokrotny laureat Złotej Piłki jest w formie, czy nie, to on firmuje jej zwycięstwa i odpowiada za porażki. Czy w sobotnim finale Copa America z Chile poprowadzi swój zespół do zwycięstwa? Mecz Chile - Argentyna w sobotę o godz. 22. Relacja na żywo w Sport.pl.

 • Copa America. Sto lat samotności Chile

  Copa America. Sto lat samotności Chile

  Argentyna nie wygrała Copa América od 22 lat, Chile - nigdy. W sobotnim finale gospodarze muszą przełamać 99 lat kompleksów. Relacja na żywo od 22 na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.