La liga

 • Pique i Busquets ratują Barcelonę i Lewandowskiego. Klasa sama w sobie

  Pique i Busquets ratują Barcelonę i Lewandowskiego. Klasa sama w sobie

  Sergio Busquets zapowiedział, że pomoże Barcelonie "we wszystkim, co będzie potrzebne" - informują hiszpańskie media. Oznacza to, że pomocnik najprawdopodobniej zgodzi się na obniżkę zarobków, aby klub mógł zarejestrować nowych graczy. Wcześniej na taki układ zgodził się Gerard Pique.

 • Robert Lewandowski otworzył się ws. transferu do Realu Madryt. 'Oczywiste'

  Robert Lewandowski otworzył się ws. transferu do Realu Madryt. "Oczywiste"

  Robert Lewandowski od trzech tygodni jest zawodnikiem FC Barcelony. Polski napastnik ujawnił w rozmowie z Sport1.de, że w przeszłości mógł trafić do innego klubu z La Ligi. Mowa o Realu Madryt. Przedstawiciele 33-latka negocjowali z hiszpańskim zespołem, ale nie osiągnięto porozumienia.

 • Lewandowski zaskoczył zachowaniem w debiucie na Camp Nou. 'Szybko ogarnął'
 • Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu

  Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu

  - Nie wiem, czy kiedykolwiek tak bardzo czekałem na to, że będzie się zaczynała liga w Hiszpanii - mówi w programie Sport.pl LIVE Piotr Urban, komentator Eleven Sports. Kacper Sosnowski i Konrad Ferszter oraz ich goście omówili m.in. debiut Roberta Lewandowskiego na Camp Nou i oglądalność meczu o Puchar Gampera.

 • Gerard Pique pomaga Barcelonie. Nowy kontrakt i drastyczna obniżka pensji

  Gerard Pique pomaga Barcelonie. Nowy kontrakt i drastyczna obniżka pensji

  "Gerard Pique był otwarty na negocjacje od samego początku" - piszą o kapitanie FC Barcelony hiszpańscy dziennikarze. Według najnowszych doniesień obrońca podpisał nowy kontrakt z klubem. Termin wygaśnięcia umowy nie uległ zmianie, ale uwzględniono w niej dużo mniejszą pensję. Wszystko po to, by móc zarejestrować nowych zawodników.