Puchar Polski

 • Trener Legii aż zdjął okulary, gdy usłyszał to pytanie. Chodziło o Papszuna

  Trener Legii aż zdjął okulary, gdy usłyszał to pytanie. Chodziło o Papszuna

  - Nie jestem na tyle kompetentny, by mówić, że ten sędzia jest pierwszy, ten drugi, a tamten trzeci. Nie tworzyłbym tutaj żadnych rankingów - powiedział trener Legii Kosta Runjaić, który odniósł się do słów Marka Papszuna. Trener Rakowa jest zdziwiony obsadą sędziowską wtorkowego finału Pucharu Polski, który poprowadzi sędzia Piotr Lasyk.

 • Marek Papszun uderza w PZPN przed finałem Pucharu Polski. 'Dziwi mnie to'

  Marek Papszun uderza w PZPN przed finałem Pucharu Polski. "Dziwi mnie to"

  - Dziwi mnie obsada sędziowska. Grają dwie najlepsze polskie drużyny, a meczu nie prowadzi najlepszy polski sędzia - powiedział trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun, który we wtorek na Stadionie Narodowym zagra z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski. Spotkanie poprowadzi sędzia Piotr Lasyk.

 • Odsłonili kulisy Pucharu Polski. Interwencja PZPN. 'Wyszedł z inicjatywą'

  Odsłonili kulisy Pucharu Polski. Interwencja PZPN. "Wyszedł z inicjatywą"

  Legia Warszawa i Raków Częstochowa zmierzą się we wtorek 2 maja w finale Pucharu Polski. Niewiele brakowało, a odbyłby się bez udziału kibiców z Warszawy, którzy zapowiedzieli bojkot w przypadku nałożenia zakazu wnoszenia opraw. Tak się jednak nie stanie, a teraz poznajemy szczegóły negocjacji PZPN z Państwową Strażą Pożarną.

 • Piłkarz Legii żąda rac na Narodowym na finale Pucharu Polski. 'Musi to być'

  Piłkarz Legii żąda rac na Narodowym na finale Pucharu Polski. "Musi to być"

  - Po to jest mecz na Narodowym, żeby kibice mogli świętować ze swoimi barwami i flagami, a nawet fajerwerkami, czyli racami. Bo uważam, że to dodaje uroku. Musi to być - powiedział Paweł Wszołek na kanale Meczyki.pl. Pomocnik Legii Warszawa okazał pełne wsparcie fanom i zaapelował o wydanie zgody na wniesienie opraw na finał Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa.

 • Finał marzeń w Pucharze Polski. Legia Warszawa poznała rywala
 • 'W dogrywce byśmy roznieśli Legię'. Drugoligowiec pokazał klasę

  "W dogrywce byśmy roznieśli Legię". Drugoligowiec pokazał klasę

  - W tym dniu szczęście nam nie sprzyjało. W szatni panował smutek, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że można było ten mecz wygrać. Widziałem wiarę w oczach chłopaków, że możemy znaleźć się w finale. Pytałem ich, czy mieliby siły na ewentualną dogrywkę, na co usłyszałem: - Trenerze, gdybyśmy doprowadzili do remisu, to w dogrywce byśmy roznieśli Legię - ujawnia Bartosz Tarachulski, trener KKS-u Kalisz po meczu z Legią Warszawa (0:1).

 • Legia walczy z drugoligową rewelacją. Trwa pojedynek o finał Pucharu Polski [ZAPIS RELACJI]
 • Legia - KKS Kalisz. Półfinał Pucharu Polski [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

  Legia - KKS Kalisz. Półfinał Pucharu Polski [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

  Już we wtorek 4 kwietnia Legia Warszawa o godzinie 20:30 rozegra półfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Rywalem piłkarzy Kosty Runjaicia będzie sensacja tegorocznych rozgrywek II-ligowy KKS Kalisz. Gdzie i o której oglądać Legię w Pucharze Polski? Transmisja na żywo, stream online.

 • Poznaliśmy dokładne daty i godziny półfinałów Pucharu Polski
 • Rewelacja Pucharu Polski reaguje na wylosowanie Legii. 'Piłkarskie święto'