Liga Mistrzów

 • Hiszpanie nie mają wątpliwości. To będzie grupa śmierci dla Barcelony w Lidze Mistrzów
 • Marciniak kontra Haaland. Jest relacja z pierwszej ręki. 'Nie pozwolę'

  Marciniak kontra Haaland. Jest relacja z pierwszej ręki. "Nie pozwolę"

  Asystent Szymona Marciniaka - Tomasz Listkiewicz - wyjaśnił sytuację, do jakiej doszło między polskim sędzią a Erlingiem Haalandem. - Podbiegł ostro, ale bez żadnych wulgaryzmów czy agresji i udzielił mu reprymendy. To podziałało świetnie, bo już pięć minut później przybili piątkę, a w przerwie w tunelu uśmiechnięci ze sobą rozmawiali - powiedział Listkiewicz w rozmowie z "Onetem".

 • Szymon Marciniak dokonał cudu. UEFA nagięła wiele zasad. To jak klasyczny Wielki Szlem

  Szymon Marciniak dokonał cudu. UEFA nagięła wiele zasad. To jak klasyczny Wielki Szlem

  Prowadzić finał mistrzostw świata i finał Ligi Mistrzów? To gigantyczny zaszczyt, ostatnia misja w grze. Dotychczas dostąpiło tego raptem czterech sędziów i tylko Howard Webb dokonał tego w jednym sezonie. Ale nawet on nie prowadził wcześniej jednego z półfinałów, jak Szymon Marciniak, dla którego UEFA nagięła jeszcze kilka niepisanych zasad. A właściwie nie tyle dla niego, co dla siebie: w imię świętego spokoju, zapanowania nad gwiazdami Manchesteru City i dobrze poprowadzonego meczu.

 • Są oburzeni wyborem Marciniaka na finał LM. To musieli być oni. 'Katastrofalny'

  Są oburzeni wyborem Marciniaka na finał LM. To musieli być oni. "Katastrofalny"

  Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów i wydaje się, że to najlepszy wybór ze wszystkich sędziów, którymi dysponuje UEFA. Są jednak tacy, którym taka decyzja szczególnie nie pasuje. Chodzi o kibiców i media związane z drużyną, która w tym roku miała nie po drodze z polskim składem sędziowskim.

 • Tyle Szymon Marciniak zarobi za finał Ligi Mistrzów

  Tyle Szymon Marciniak zarobi za finał Ligi Mistrzów

  Szymon Marciniak poprowadzi mecz pomiędzy Manchesterem City a Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów. Sędziowanie na tak dużej imprezie wiąże się nie tylko z ogromnym prestiżem, ale i sporymi zarobkami. Kwota robi wrażenie.

 • Marciniak triumfuje, a Listkiewicz trafił w samo sedno. Brawo, brawo

  Marciniak triumfuje, a Listkiewicz trafił w samo sedno. Brawo, brawo

  - Prześmiewcy, dowcipnisie, którzy dogryzają Szymonowi Marciniakowi niech teraz się... zreflektują. Chyba widzą, że nie mieli racji. On już jest legendą za życia - powiedział Michał Listkiewicz w rozmowie z WP SportoweFakty. Były prezes PZPN podkreślił, że UEFA podjęła najlepszą możliwą decyzję, powierzając finał Ligi Mistrzów polskiemu arbitrowi.

 • Oficjalnie: Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów
 • Gwiazda Manchesteru City uciszyła krytyków

  Gwiazda Manchesteru City uciszyła krytyków

  - Manchester City ma Jacka Grealisha, który nie jest w stanie nikogo przedryblować - tak postawę Anglika po pierwszym półfinałowym meczu z Realem Madryt (1:1) w Lidze Mistrzów krytykował Guti. Skrzydłowy postanowił mu odpowiedzieć po rewanżowym spotkaniu, w którym City pokonało 4:0 Hiszpanów. Zrobił to poprzez wymownego tweeta.

 • Jest kontra Polsatu na decyzję TVP. Niespodziewany zwrot w sprawie finału Ligi Mistrzów
 • Półnaga przerwała finał LM, a sieć oszalała na jej punkcie. Nie zgadniecie, czym zajmuje się dziś