Reprezentacja

 • 'Chyba rzucił monetą'. Michniewicz dobitnie o rzucie karnym dla Holendrów

  "Chyba rzucił monetą". Michniewicz dobitnie o rzucie karnym dla Holendrów

  - Jeden sędzia podyktowałby rzut karny, drugi nie. Turek w końcu chyba rzucił monetą, bo tak długo się zastanawiał nad decyzją - mówił Czesław Michniewicz o rzucie karnym, jaki w końcówce meczu z Holandią (2:2) zmarnował Memphis Depay. - Cieszę się, że nie straciliśmy tego, na co ciężko pracowaliśmy przez cały mecz - dodał.

 • Nagrali reakcje Lewandowskiego na przestrzelonego karnego Depaya. Hit nad hity [WIDEO]
 • Lewandowski bił brawo na stojąco. Plan Michniewicza wypalił

  Lewandowski bił brawo na stojąco. Plan Michniewicza wypalił

  Chociaż w Rotterdamie mogliśmy spodziewać się srogiego lania od Holendrów, to reprezentacja Polski nie tylko wywalczyła cenny remis 2:2, ale też pokazała, że jest w stanie zareagować na bolesną porażkę sprzed kilku dni. Na De Kuip było też kilka dobrych momentów, którym na stojąco brawo bił Robert Lewandowski.

 • Jeden polski zwycięzca meczu z Holandią. '4+, jest gotowy'

  Jeden polski zwycięzca meczu z Holandią. "4+, jest gotowy"

  Wynik (2:2) i gra są znacznie lepsze niż w meczu z Belgią, choć Holandia to rywal z tej samej półki. Szkoda dwóch tak szybko straconych bramek przy dwubramkowym prowadzeniu. Z drugiej strony - remisem w Rotterdamie gardzić nie można, a i na szczęście nie ma co narzekać. Polacy mieli go znacznie więcej niż kilka dni temu w Brukseli. Oceniliśmy ich w skali szkolnej (1-6).

 • Szalony mecz Polaków. Prowadzili 2:0 z Holandią i wtedy zaczęły się cuda

  Szalony mecz Polaków. Prowadzili 2:0 z Holandią i wtedy zaczęły się cuda

  Reprezentacja Polski zremisowała w Rotterdamie z Holanią 2:2 w trzecim meczu w Lidze Narodów. Polacy prowadzili już 2:0 po golach Matty'ego Casha i Piotra Zielińskiego, ale w sześć minut stracili dwa gole i muszą zadowolić się jednym punktem. Niedosyt? Z jednej strony tak, ale niewiele brakowało, a Polacy wróciliby z pustymi rękami. W 91. minucie rzut karny dla Holandii zmarnował Memphis Depay.

 • Tak wygląda tabela polskiej grupy po remisie z Holandią. Bezcenny wynik
 • Holandia - Polska. Oceniamy Polaków po meczu [SPORT.PL LIVE #26]

  Holandia - Polska. Oceniamy Polaków po meczu [SPORT.PL LIVE #26]

  Zapraszamy na specjalne wydanie Sport.pl LIVE tuż po meczu Ligi Narodów Holandia - Polska w Rotterdamie. Tuż po końcowym gwizdku Kacper Sosnowski i Dawid Szymczak podsumują spotkanie wraz z byłym prezesem PZPN Michałem Listkiewiczem. Połączymy się również z De Kuip w Rotterdamie, gdzie jest Konrad Ferszter. Zaczynamy około godziny 22:45.

 • Bajka i ciasteczko. Tak Matty Cash strzelił pierwszą bramkę w kadrze [WIDEO]
 • Grzegorz Krychowiak wykartkował się na Belgię. I to jest... świetna informacja
 • Krychowiak powinien wylecieć z boiska? Duża kontrowersja w meczu z Holandią