Reprezentacja

• Jakub Moder komentuje gola strzelonego na Wembley

Jakub Moder komentuje gola strzelonego na Wembley

- Gol na Wembley to super uczucie, ale nic nie dał - stwierdził w rozmowie dla TVP Sport strzelec jedynej bramki dla reprezentacji Polski na Wembley Jakub Moder. Polacy przegrali z Anglią 1:2 (0:1) w meczu eliminacji mistrzostw świata, ale dobra gra w drugiej części meczu sprawia, że można być z tego spotkania choćby częściowo zadowolonym. - Szkoda, że po takiej drugiej połowie wyjeżdżamy z Wembley bez niczego - wskazał Kamil Jóźwiak.

• Jan Bednarek szczerze wskazał błędy Polaków. "To nie przystoi"

Jan Bednarek szczerze wskazał błędy Polaków. "To nie przystoi"

- W drugiej połowie pokazaliśmy, że możemy rywalizować z najlepszymi w Europie. Potrzeba nam jeszcze sporo pokory i lepszej gry, ale mamy potencjał - mówił po przegranym 1:2 (0:1) meczu z Anglią na Wembley obrońca kadry Paulo Sousy, Jan Bednarek.

• Największa niespodzianka w polskiej kadrze. "Tajemnica. Wyszło dziwnie i niezrozumiale"
  • Szok w Niemczech! Pierwsza taka porażka od 20 lat! [WYNIKI EL. MŚ 2022]
  • Jedna czwórka i dwie jedynki po Anglia - Polska! "Przysnął w polu karnym" [OCENY]
  • Wielkie kontrowersje w meczu na Wembley! Wawrzyniak ocenia Polaków

Wielkie kontrowersje w meczu na Wembley! Wawrzyniak ocenia Polaków

Reprezentacja Polski przegrała na Wembley po błędach obrońców. Z kolei Paulo Sousa ponownie przeprowadził dobre zmiany. Specjalnie dla Sport.pl mecz i związane z nim kontrowersje oceni były reprezentant Polski, Jakub Wawrzyniak, który porozmawia z Konradem Ferszterem i Dominikiem Wardzichowskim.

• Było tak blisko! Gol dla Anglii zniszczył marzenia Polaków na Wembley
  • Tak wygląda sytuacja w grupie po meczu Anglia - Polska

Tak wygląda sytuacja w grupie po meczu Anglia - Polska

Anglia - Polska 2:1. Reprezentacja Polski traci miano niepokonanej w kwalifikacjach do mistrzostw świata w Katarze. W grupie I nasza sytuacja jest trudna - zajmujemy dopiero czwarte miejsce. Zobacz, jak przedstawia się sytuacja w "polskiej grupie".

• Ekspert wydał wyrok ws. rzutu karnego dla Anglii. Czy VAR pomógłby Polakom?

Ekspert wydał wyrok ws. rzutu karnego dla Anglii. Czy VAR pomógłby Polakom?

- Gdyby VAR służył do podejmowania najlepszych możliwych decyzji, to moim zdaniem rzut karny nie zostałby podyktowany, ponieważ dostępny dzięki telewizji materiał filmowy nie daje całkowitej pewności czy był faul. Niestety VAR służy tylko do naprawiania tzw. rażących i oczywistych błędów. A podyktowanie rzutu karnego raczej nie było rażącym błędem - mówi Rafał Rostkowski, były sędzia międzynarodowy, który specjalnie dla Sport.pl ocenia sytuację z 18. minuty meczu Anglia - Polska (2:1), kiedy chwilę później straciliśmy bramkę z rzutu karnego.