PAP

 • Rio. Andrzej Piątek o Bodnarze: będzie niebezpieczny w Tokio

  Rio. Andrzej Piątek o Bodnarze: będzie niebezpieczny w Tokio

  Szóste miejsce Macieja Bodnara w jeździe indywidualnej na czas w Rio de Janeiro to bardzo dobry wynik - ocenił dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek, dodając, że "Maciej będzie niebezpieczny na kolejnych igrzyskach w Tokio".

 • Tenis. Magda Linette w półfinale turnieju w Tokio! Będzie największy sukces?
 • Wrocław Open. Kamil Majchrzak: Nie jestem Janowiczem

  Wrocław Open. Kamil Majchrzak: Nie jestem Janowiczem

  Kamil Majchrzak typowany jest na następcę najlepszego w tej chwili polskiego tenisisty - Jerzego Janowicza. - Dużo się różnimy, ale chciałbym powtórzyć jego sukcesy - powiedział 18-latek, który w czwartek zagra w drugiej rundzie challengera Wrocła...

 • Szwedzcy żużlowcy obawiają się plagi anoreksji

  Szwedzcy żużlowcy obawiają się plagi anoreksji

  Po wprowadzeniu w szwedzkiej lidze żużlowej w tegorocznym sezonie nakazu jazdy na nowych tłumikach, ograniczających między innymi moc silnika, zawodnicy w tym kraju zaczynają się odchudzać, aby niższą wagą wyrównać straty.

 • Kolarskie ME. Sprinterzy będą walczyć o brąz

  Od eliminacji wyścigów drużynowych rozpoczęły się w Pruszkowie mistrzostwa Europy elity w kolarstwie torowym. Z biało-czerwonych najlepiej wypadła drużyna sprinterów. Polacy zajęli czwarte miejsce i wieczorem stoczą pojedynek o brąz z Brytyjczykami.

 • Formuła 1. Kubica po raz piąty wystartuje w GP Węgier

  Robert Kubica z teamu Renault po raz piąty w karierze wystartuje w wyścigu o Grand Prix Węgier, 12. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Polski kierowca rozpocznie niedzielną rywalizację na torze Hungaroring z ósmej pozycji w kwalifikacjach.