Beskid poza horyzontem

Dziesięciu niepełnosprawnych uczestników, 150 km beskidzkim szlakiem, trekking górski, wspinaczka skałkowa, przeprawa kajakowa, jazda konna, kolarstwo przełajowe. Beskid Niski 2011 Survival Expedition to najnowszy projekt fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty".

Jasiek Mela i dziesięciu niepełnosprawnych podopiecznych fundacji bierze udział w survivalowej wyprawie szlakiem polskich gór. W trakcie podróży uczestnicy będą m.in. przeprawiać się kajakiem przez jezioro i nocować w jaskini, jeździć wąskotorówką, rozpalać ogień bez pomocy zapałek i przyrządzać obiad z tego co znajdą w lesie. Podczas wyprawy jest także kręcony film o zmaganiach uczestników. Podróż rozpoczęła się 19 września w rejonie Uścia Gorlickiego, a zakończy się w Komańczy.

Beskid Niski 2011 Survival Expedition to najnowszy projekt wyprawowy Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty". To kolejna, po wyprawach Elbrus 2009 i El Capitan 2010, inicjatywna Fundacji, poprzez którą uczestnicy chcą pokazać, że osoby niepełnosprawne mogą żyć aktywnie, podróżować i robić rzeczy wielkie. A nawet ekstremalne!

Przebieg wyprawy można śledzić na blogu fundacji.