Zjazd Na Krechę: pruj w dół

Setki narciarzy i snowboardzistów, amatorzy i profesjonaliści, prędkość, adrenalina, ogromne emocje! Tak zapowiada się impreza Red Bull Zjazd Na Krechę, gratka dla miłośników białego szaleństwa.

By wyrównać szanse zawodnikom, rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach z podziałem na płeć i rodzaj sprzętu. Zasada jest prosta - wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę. Liczą się prędkość, emocje i świetna zabawa! Oczywiście, by w rekordowym czasie znaleźć się u stóp góry, najlepiej zjechać na krechę! Impreza finałowa 26 lutego w Tatrzańskiej Łomnicy!

Zanim jednak 300 najlepszych zmierzy się w ostatecznej rozgrywce, zostaną przeprowadzone zjazdy kwalifikacyjne. Pierwsze starcie już 12 lutego w Krynicy! Potem 19 lutego w Szczyrku i 25 lutego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem!

Zobacz relację z zeszłorocznych zawodów!

 

Rok temu w Tatrzańskiej Łomnicy triumfował narciarz Michał Kłusak, który trasę pokonał w 2 minuty i 57 sekund. Najlepszy snowboardzista Józef Gąsienica-Gładczan linię mety przekroczył 45 sekund później.

Aby wziąć udział w eliminacjach zarejestruj się na oficjalnej stronie imprezy! Rejestracja już od 1 lutego! Możesz też zarejestrować się w dniu zawodów, pamiętaj jednak, że liczba numerów startowych jest ograniczona!

Harmonogram

Eliminacje

Krynica, Słotwiny, 12 lutego godz. 12.00

Szczyrk, Juliany, 19 lutego godz. 12.00

Zakopane, Szymoszkowa Polana, 25 lutego godz. 18.00

Finał

Tatrzańska Łomnica, 26 lutego

Dołącz do nas na Facebooku