Światowa czołówka zawodników na freeskiingu w Zakopanem

Wybitni narciarze z całej Europy, spektakularne pokazy, adrenalina na najwyższym poziomie! Tak zapowiadają się zawody The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat, najważniejsza impreza freeskiingowa w Europie Środkowo - Wschodniej. Start już 27 stycznia w Zakopanem!

Dołącz do nas na Facebooku

W 9. edycji zawodów The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat wystartuje kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Europy. Na wielkiej skoczni na stoku Harenda w Zakopanem swoje umiejętności zaprezentują narciarze z takich krajów jak Czechy, Estonia, Francja, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Włochy. Rejestracja zawodników trwa do 23 stycznia, więc z pewnością do grona tego dołączą kolejni riderzy.

Narciarze rywalizować będą w konkurencjach big air i rails. Dla zawodników z Polski będzie to także okazja do walki o tytuł Mistrza Polski PZN we Freeskiingu, a dla wszystkich startujących szansa zdobycia punktów w międzynarodowym rankingu AFP World Freeski Series.

Obok głównej części zawodów w piątkowy wieczór odbędzie się widowiskowe nocne show, w czasie którego przy specjalnym koncertowym oświetleniu zawodnicy powalczą o dodatkowe nagrody.

Na sportową rywalizację na najwyższym poziomie zapraszamy między 27 a 28 stycznia na stok Harenda w Zakopanem!

Szczegóły na oficjalnej stronie imprezy.